Neler Yeni

SÜRÜKLEYİCİ FİLM ÖNERİSİ

GirayHan

80+ Gold

brsokcu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
528
İsim
Barış Okçu
zindan adası bir arkadaş önermiş ama ben tekrar yazayım favori filmimdir kendisi

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,812
İsim
Bilal Tepe

Era.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
165
İsim
Serkan Barındık
Dostum izleyince bir daha izlemek isteyeceğin bir kaç film önerisinde bulunmak istiyorum. Belki izlemiş olabilirsin ama harika filmler. Bu zamana kadar neden izlemedim diyebilirsin.

* Zindan Adası
* Sıkıysa Yakala
* Bay Hiçkimse (Bu film biraz olmakla beraber aslında kader, seçimlerimizi anlatan bir film. Yaptığımız seçimlerin bizi nasıl bir hayata sürükleyeceğini gösteren harika bir film. Çocuklar dünyaya gelecekleri zaman tüm hayatı gösterilip gönderiliyor fakat gönderilmeden hemen önce hafızaları siliniyor. Kahramanımız çocuğun ise silinmesi unutuluyor ve o şekilde dünyaya gediyor. Bütün hayatını, seçtiği yolları, onu seçerse nasıl bunu seçerse nasıl yaşadığı daha doğrusu tüm seçimlerini izliyorsun.)

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,812
İsim
Bilal Tepe
"hayat" güzel uzayla alakalı bilim kurgu hocam
Bilim kurgu ise süper olur gezegen uzay filmi önerin varsa alabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dostum izleyince bir daha izlemek isteyeceğin bir kaç film önerisinde bulunmak istiyorum. Belki izlemiş olabilirsin ama harika filmler. Bu zamana kadar neden izlemedim diyebilirsin.

* Zindan Adası
* Sıkıysa Yakala
* Bay Hiçkimse (Bu film biraz olmakla beraber aslında kader, seçimlerimizi anlatan bir film. Yaptığımız seçimlerin bizi nasıl bir hayata sürükleyeceğini gösteren harika bir film. Çocuklar dünyaya gelecekleri zaman tüm hayatı gösterilip gönderiliyor fakat gönderilmeden hemen önce hafızaları siliniyor. Kahramanımız çocuğun ise silinmesi unutuluyor ve o şekilde dünyaya gediyor. Bütün hayatını, seçtiği yolları, onu seçerse nasıl bunu seçerse nasıl yaşadığı daha doğrusu tüm seçimlerini izliyorsun.)
Sıkıysa yakala haricini izledim ve dediğine katiliyorum baya iyi idi hickimse

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Draq123
Dizi değil film önerisi istiyorum çoğu filmi izledim

İnterstellar tarzı esaretin bedeli tarzı film önerisi yapabilir misiniz aksiyon savaş filmi (heleki Marvel) istemiyorum konusu olan filmler olabilir pkolojik vb.
The old boy izle güzel film ama film bittikten sonra bana ve filme söversin😃

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
kaan cuvadar
Bilim kurgu ise süper olur gezegen uzay filmi önerin varsa alabilirim

Sıkıysa yakala haricini izledim ve dediğine katiliyorum baya iyi idi hickimse
hocam o zaman kesinlikle arrivel izlemelisiniz ben çok beğenmiştim ve hayat

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,812
İsim
Bilal Tepe

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,812
İsim
Bilal Tepe
Yıldızlara doğru diye bir film var sizce nasıl ? Yıldızlararası çakması gibi geldi

İmdbsi 8.3 film acayip iyi ama film bittikten sonra anlarsın ne demek istediğimi
Sonu üzücü felanda değil yanlış anlaşılmasın
Geçen sene veya ondan önceki sene çıkan bir film vardı moonfall mi neydi o nasıl

stiga05fx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Draq123
Yıldızlara doğru diye bir film var sizce nasıl ? Yıldızlararası çakması gibi geldi

Geçen sene veya ondan önceki sene çıkan bir film vardı moonfall mi neydi o nasıl
Arrivel güzel yıldlararası bok gibi moonfall izlemedim

Top Bottom