Neler Yeni

superlight 2 4519 lira

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,869
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
Cehaletimin kusuruna bakmayın bir şey soracağım. Bu 5000 lira fiyatı olan mouse tam olarak ne yapıyor. Hangi özelliği bu paraların verilmesine neden oluyor.
logitech kimi kazıklayabilirsem kârdır mentalitesiyle bu fiyata satıyor.

Nukroyss

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Muhammed Enes ÜNAL
Cehaletimin kusuruna bakmayın bir şey soracağım. Bu 5000 lira fiyatı olan mouse tam olarak ne yapıyor. Hangi özelliği bu paraların verilmesine neden oluyor.
Kablosuz olması , tepkime sürelerinin az olması , optik okuyucularının ve clicklerinin iyi ve kaliteli olması + Logitech marka fiyatı

Apple gibi düşünebilirsiniz. Daha iyi modeller var ama markasından dolayı biraz daha pahalı

Nanaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
277
İsim
Kayhan Uygun
O fiyata değecek bir mouse değil kesinlikle superlight V2.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Superlight 2 almak yerine bu 2 mouse çok daha iyi olur.

Veya F1 pro max ve 4K alıcısını alırsanız bu da daha iyi.
Önerdiğin mouselara sahibim fakat hiçbirinin kaplaması ve şarjı superlight kadar iyi hissettirmiyor 8-9 tane mouse kullanıyorum denemek için superlight 2 de aldım ben baya memnun kaldım genel bir önyargı var superlight2 ye karşı ve haksızlık edildiğini düşünüyorum

Yamoima

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
369
İsim
Ahmet Utku Kargı
Steam
https://steamcommunity.com/id/YamoimaTR/
Discord
Yamoima#1664
Hocam örnek verebilir misiniz, razer viper v3 pro alacağım gelmesini bekliyorum oda 5k fiyatlarda gelecek, tavsiye verirseniz ilgilenir araştırır dua ederim 😁
Eğer claw grip tutuşa sahipseniz VXE R1 Pro ve Pro Max modelleri güzel. Yarı yarıya fiyat farkı var. Dış kaplama kalitesi Superlight ile aynı. Kendimde kullanıyorum ve çok memnunum.

snnogz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Sinan
Razer viper v2 pro kullanıyorum öneririm.Razer candır.

ginowhi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Umut Y.
Bende atlantis mini satıyorum alanlar dm gelebilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Görkem Duman
Önerdiğin mouselara sahibim fakat hiçbirinin kaplaması ve şarjı superlight kadar iyi hissettirmiyor 8-9 tane mouse kullanıyorum denemek için superlight 2 de aldım ben baya memnun kaldım genel bir önyargı var superlight2 ye karşı ve haksızlık edildiğini düşünüyorum
Sadece kaplama iş yapmıyor. İçerdeki donanımı hepsinin superlight 2'den daha iyi.

Dutch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Hakan Yazgan
resmen bedavaya almışsın
İndirim köşesinde görmüştüm. Forumdan bir arkadaş önermişti. Zamlanmadan çabuk alın büyük zam yiyecek diye. Sagolsun dedikleri bir bir çıktı

Razer deathadder v3 pro dan memnunmusunuz?
Çok memnunum hocam. Teknik detaylarini çok bilmiyorum. Yok sensörü şöyle iyi yok şu teknoloji var gibisinden ama tutuşu hissiyati güzel ve rahat. Ayrıca çok hafif. Ben asus gladius core 2'den geçtim resmen kuş gibi hafifledim. Şarj olarak hemen hemen her gün bilgisayar başındayım. Ortalama 4-5 saat takılıyorum. 1 hafta gidiyor sarjı. %10-15 civarina düşünce takıyorum sarja. Full şarj olması biraz sürüyor 3-4 saat kadar ama bu sürede kablolu kullanabiliyorsunuz tabi bence pek sorun değil

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
200
İsim
Emre
aga viper v3 pro ne zaman satışa çıkacak tr de bilgisi olan var mı acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Görkem Duman
1716469466071.png

Evet hocam ben çok cahilim ekipman konularında zaten o yüzden Everest SGM X7 ile Faceit level 10 oldum. Sizin hayran olduğunuz e-sporcular ile beraber maç atıyorum.

Casual günlük kullanımda farkı hissetmezsin zaten ayrıca senin elinin ayarı yoksa o farkı hissedemeyecek benim yapacak birşeyim yok. 4500'e Superlight 2 alınacağına 5000'e BeastX alırım daha iyi. Şu yok 4000hz bir işe yaramıyor yok sensör farkı hissetmedimcilerden cidden baydım ya.

Hayatınızda keleş üstü görmeyen adamsınız gelmiş bık bık paso millete laf yetiştirme derdindesiniz.

ginowhi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Umut Y.
Lamzu Atlantis mini satıyom bosverin gpxi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular