Neler Yeni

🔥İndirim Superonline 1000 Mbps Fiber Aylik 480₺!

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,140
İsim
Oğuz Oğuz
Yeni taşınacağım adreste bütün firmaların altyapısı varken süperonline ile sorgulama yapınca Seçtiğiniz adrese ait uygun altyapı bulunmamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz. uyarısı veriyor hiç altyapının olmaması garip geldi

Mevcut adresimde bile diğer firmalar fiber, türknet Gigafiber altyapısı varken süperonline DSL veriyor garip
Superonline kutusu var mı binada?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Semih Demirtaş
Alt Yapı Yok Yaptırmak Için Fazla Abone Istiyorlar Oturduğum Yerdeki Insanlar da mağara adamı interneti ne yapalim diyorlar alt yapi getirtme yolu bilen var midir

batuhan0088

80+ Bronze
Ben superonline 50megabit + tvplus kullanıyorum. 400 TL ödüyorum. Bu fiyatlarda iyiymiş yanına tv+ alabiliyorsak geçiş yapabilirim.

vesali85

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
87
İsim
Vesalius
Ben superonline 50megabit + tvplus kullanıyorum. 400 TL ödüyorum. Bu fiyatlarda iyiymiş yanına tv+ alabiliyorsak geçiş yapabilirim.
Kampanyaya sadece yeni aboneler katılım sağlayabiliyor. Mevcut Superonline kullanıcıları kampanya katılım sağlayamıyor.
1713357536347.png

utkualp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Utku Eymen Tahsin Alper
Bizim Superonline internet 24mbps fakat 2.4g de 35mbps 5g de 80 mbps falan veriyor bazen 100 e bile çıkıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
123
İsim
Caner Karaca
Bu yüzden geçen sene 200mbps lik tarifemi iptal ettirdim. Bizim binada sadece Turkcell SOL vardı. Türktelekom da vardı fakat aktif edilmemişti. Aynı dediğin gibi Engelleme mevcuttu o zaman bile. ayrıca çoğu uygulamada bant genişliği kısıtlaması mevcuttu. Twitch, Youtube, Hatta dosya.co dan bile upload yaparken kısıtlama mevcuttu. Milennicom da iken bu sorunu çözemedim. Sonra Direkt olarak türkcell'e geçtim. Ama geçerken tembih ettim bu sorun devam ederse çıkarım diye. Tabi ki upload sorunu devam ederse anında cayabilirsiniz dediler. Sonra türkcell'i aradım yaklaşık 4-5 gün sonra. İptal ettirmek istiyorum dedim. Cayma bedeli ödemek zorundasını diye önce korkutmaya çalıştılar. Ardından bende eve interneti bağlayan adamın telefonunu ve ona bağlı olan bayinin numarasını verdim. Konuşmalarınız elimde mevcut bana böyle böyle dendi iptal edebilirsiniz diye. Tamamdır size dönücem dendi. 1 saat sonra tekrar dönüldü ve o bayi bize bağlı değil diye ***** saçma bir cevap aldım. Sizin internetiniz, Sizin alt yapınız, ve size bağlı bir Türkcell çalışanı dedim. Adam TÜRKCELL adı altında kartvizit ve dükkan ismi olan biryerin çalışanı. Yani size bağlı diye söyleyince Peki tamam İptal edelim dediler. Türkcell SOL kadar rezil firma gördüysem o da millenicom ile COMNET. Türktelekom bağlatmak için de ne yaptığımı söyliyeyim. Binamızda kutu var fakat aktif edilmemiş. Port yok gözüküyor. Türktelekom'u aradım tarih verdim gelin kurun diye. Aradan 1 gün sonra alt yapı aktifleşti ve yaklaşık bir kaç saat sonra da kurulum oldu. O gün bu gündür ne hız düşüklüğü ne ping. ha geçenlerde nazar deydi 15-20 dk kadar ping sorunu yaşadım o kadar :)
Siz yine şanslısınız. Bizde VDSL var bir tek. TurkNet'ten memnunduk enayi yerine koyup zam üstüne zam yaptılar, şuan GıbırNet'e 220₺'ye aynı deneyimi mis gibi alıyoruz 50mbps. Hiçbir sorun yaşamadık ama. Yurtdışı çıkışlarında Türk Telekom ve ComNet kullanıyorlar.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
476
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
türknet 400tl ye veriyo 1000mbps, hatta yeni hat gelenlere 200tl felan 12 ay.

55superx

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
1000 mbps ilk 2 ay ücretsiz kalan 10 ay 580₺ yani aylık ortalama 483₺'ye geliyor.
500 mbps 10 ay 530₺ aylık ortalama 440₺
200 mbps 10 ay 470₺ aylık ortalama 390₺
100 mbs 10 ay 430₺ aylık ortalama 358₺
50 mbps 10 ay 360₺ aylık ortalama 300₺

1000 mbps fiyatı çok iyi bence. Turknet de bile 399₺
Modem ücreti aylık 35₺

300TL olan 25Mbps değil mi?

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
211
İsim
OZAN TANKUŞ
Siz yine şanslısınız. Bizde VDSL var bir tek. TurkNet'ten memnunduk enayi yerine koyup zam üstüne zam yaptılar, şuan GıbırNet'e 220₺'ye aynı deneyimi mis gibi alıyoruz 50mbps. Hiçbir sorun yaşamadık ama. Yurtdışı çıkışlarında Türk Telekom ve ComNet kullanıyorlar.
Gıbırnet'in DC kanalı var. Eğer sorun vs olur ise mutlaka oradan istediğin soruyu sorabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,647
Üyeler
141,734
Son üye
kunduz
Top Bottom