Neler Yeni

Öneri Suv Önerisi 1.7m - 1.9m

EMGRANDO

80+ Bronze

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
946
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
çok teknik bilgim yok ama ben olsam alfa veya ds tercih ederdim dediğim gibi özelliklerini falan bilmiyorum tam

arifdgc

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
284
İsim
Arif Dağcı
Hocam ilk araç 225 beygir deli gibi benzin içer uyandırayım. Alacak olsaydım Renault veya Hyundai alırdım. En azından daha az yakıt harcarlar. Ama yakıt konusun da sıkıntınız yok ise kesinlikle ilk araç derim.

Akhisarli45

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
327
İsim
Berke
Piyasanın içinden biri olarak alfa ve ds önermiyorum parçası pahalı ve bulunması zor alfanın servis ağı zayıf, ikinci eli hiç tutulmuyor.
Diğerlerinide gidip bizzat test sürüşü yapın öyle karar verin hepsi şuan piyasada tutulan yok satan arabalar.
Şimdi itiraz edenler olucaktır. Yok ds şöyle özellikli alfa böyle iyi diye İzmir'de yaşıyorum. Alfadan 4 5 tane anca görmüşümdür ds ten 2 tane gördüm. Ama her köşe başında tuscon görüyorum austral o kadar çok olmasada yollarda baya var Skoda zaten vag grup o da her yerde var. Bu markaların hepsi kendini kanıtlamış alfanın geçmişten gelen kötü bir şöhreti var şuanki arabası güzel olabilir ama kendini kanıtlamadı daha 3 4 yıl sonra arabada nasıl kronik problemler çıkacak belli değil

yenigeldim

80+ Silver
Bu paraları verdikten sonra gider sıfır alırım. 2.ele zerre güvenmiyorum.

EMGRANDO

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam ilk araç 225 beygir deli gibi benzin içer uyandırayım. Alacak olsaydım Renault veya Hyundai alırdım. En azından daha az yakıt harcarlar. Ama yakıt konusun da sıkıntınız yok ise kesinlikle ilk araç derim.
ds7 ortalama 7lt yakıyor yani diğerlerinden hiç farkı yok
bir yakınımın verisi bu arada yt videosu vs. değil

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,994
İsim
uwu
Top Bottom