Neler Yeni

Tiguan mı seat ateca fr mi

Hangisi

• https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-seat-sahibinden-hatasiz-boyasiz-degisensiz-f

Oylar: 14 37.8%
  • https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pickup-volkswagen-maslak-motors-vw-tiguan-1.4-tsi-8

Oylar: 23 62.2%

• Oy kullanan toplam üye
    37

yalnızbiri01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
496
İsim
muhammed samet
Hocamm fiyat 1200 max o fiyata çıkamam
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ne kadar yakıyor mesela
kardeş açıkcası ben genelikle şehir dışı kullanıyordum 5.4 filan yakıyodu adıyamana gidip gelne kadar 2 depo

Kafam karıstı bana performans ve hız sağlam ve kroniksiz1 veya 2 sene sonra rahat satılacak suv lazım

Benzinli alıcam hocam
benzinli dizele göre yakar hocam

Farex

80+ Bronze
Kafam karıstı bana performans ve hız sağlam ve kroniksiz1 veya 2 sene sonra rahat satılacak suv lazım

Benzinli alıcam hocam
Bak kanka ben çok fazla araç denyimledim sattım aldım falan cart curt tucsonun yakınından geçicek bir araç yok araç güçlü ve dizaynı güzel ama tek sorun yetkili servisleri kurumsal firmalardan olması lazım eğer götürücek isen ateca da kullandım oda güzeldi fakat tucson kadar güçlü değil ve önden çekerdi.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,803
İsim
Bilal Tepe
Tucson güzel Cidden
Bak kanka ben çok fazla araç denyimledim sattım aldım falan cart curt tucsonun yakınından geçicek bir araç yok araç güçlü ve dizaynı güzel ama tek sorun yetkili servisleri kurumsal firmalardan olması lazım eğer götürücek isen ateca da kullandım oda güzeldi fakat tucson kadar güçlü değil ve önden çekerdi.

Farex

80+ Bronze
Bende 2 tane tucson var şuan biri atmosferik elite paket 1.6 gdi ailem kullanıyor onlara almıştım birde 300 hp ye kadar çıkardığım 1.6 tgdi elite plus var inan iki arabanında anası atası kalmadı araçlarla yanladım neler yaptım bilsem bir kere de yolda bırakmadılar özellikle motoru çok sıkıştıran hız yapan biriyim kesinlikle düzenli bakım yaptır sıkıntı çıkmaz şehir içi biraz fazla yakıyorlar ama şehir dışı 5.7 lere kadar düşürdüm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
9,128
İsim
Diyarhan
Çok yakıyo diyolar hocam

Baktım da hocam tipini beğenmedim

Seat niye önermiyorsunuz hocam
Piyasadan dolayı demiyorum yoksa o da güzel araba. Hatta gidip Ford Kuga da alabilirsiniz 2017 kasa balina olanlardan.

seyfo-dayı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
Kerpeten

Farex

80+ Bronze
Her türlü tiguandır hem km düşük hemde wvnin türkiye pazarı çok canlı
Kardeş arabadan anlamıyorsan yazma. Tiguan aşırı satılan bir araba değil evet satılıyor fakat çok satılan olanlar rline olanlar comfortlinlar piyasası durgun ve boş araba ateca tucson varken o mu aldırtılır anlamıyorsanız yazmayın.

SadeceBirisi.

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,961
İsim
uwu
Çok yakıyo diyolar hocam

Baktım da hocam tipini beğenmedim
Hocam bizde dastir var piyasası çok iyi güzel prim yapıyor (1.5blue dizel) 100kmde 250 TL fln yakıyor benzinli modeli 1.3 150 bg olanı 300 tl civarı yakıyor yarı otomatik benzinlileri dizel manuel tavsiyem 2 yıl kullanacaksan dacia duster 1.5blue alman çünkü peynir ekmek gibi tutuluyor biz dastır almadan önce qhasqai ye bakıyorduk sonra babam dastır aldı ve qhasqai den daha iyi prim yaptı çünkü araç sıfır sıfır olunca fiyatı sürekli yükseliyor

Kardeş arabadan anlamıyorsan yazma. Tiguan aşırı satılan bir araba değil evet satılıyor fakat çok satılan olanlar rline olanlar comfortlinlar piyasası durgun ve boş araba ateca tucson varken o mu aldırtılır anlamıyorsanız yazmayın.
kanka tr de en çok peynir ekmek gibi satılan araç dizel dastır konu sahibi 2 yıl binip satacakmış bnce dastırı alsın zaten mazotu koklayarak gidiyor torku yüksek kalkışı güzel 175 km hızla giderken de bi tiguan olamaz ama yinede alınır

angel_eye

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,207
İsim
Yunus Emre Karataş
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistemler, Donanım

Emir818.

80+ Bronze
Hocam sedan öneriniz nedir 1200 e

Hocam bizde dastir var piyasası çok iyi güzel prim yapıyor (1.5blue dizel) 100kmde 250 TL fln yakıyor benzinli modeli 1.3 150 bg olanı 300 TL civarı yakıyor yarı otomatik benzinlileri dizel manuel tavsiyem 2 yıl kullanacaksan dacia duster 1.5blue alman çünkü peynir ekmek gibi tutuluyor biz dastır almadan önce qhasqai ye bakıyorduk sonra babam dastır aldı ve qhasqai den daha iyi prim yaptı çünkü araç sıfır sıfır olunca fiyatı sürekli yükseliyor

kanka tr de en çok peynir ekmek gibi satılan araç dizel dastır konu sahibi 2 yıl binip satacakmış bnce dastırı alsın zaten mazotu koklayarak gidiyor torku yüksek kalkışı güzel 175 km hızla giderken de bi tiguan olamaz ama yinede alınır
Sedan öneriniz nedir 1200 e

Farex

80+ Bronze
Hocam sedan öneriniz nedir 1200 e

Sedan öneriniz nedir 1200 e
Kardeşim açıkçası benim sana nacizane tavsiyem suv alman olucak bak ben çok uuzn yol yapan biriyim arabanın yüksekliği ve sağlamlığı diğer sedanlardan çok daha fazla ben aracın yüksek olması sayesinde çok defa kazadan kurtuldum veya aracımın hasar almasından kurtuldum komforu ayrı eğer illaha sedan alıcam dersen önereyim ama tavsiye etmem.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,489
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Çan çin çon Parçasıda gelmiyor adam akıllı cfmoto gibi cheryde

Kardeşim açıkçası benim sana nacizane tavsiyem suv alman olucak bak ben çok uuzn yol yapan biriyim arabanın yüksekliği ve sağlamlığı diğer sedanlardan çok daha fazla ben aracın yüksek olması sayesinde çok defa kazadan kurtuldum veya aracımın hasar almasından kurtuldum komforu ayrı eğer illaha sedan alıcam dersen önereyim ama tavsiye etmem.
katılıyorum size Sedan beygiri yüksekse zaten hız işi uzun yol için kesinlikle suv

hakan32

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,365
İsim
Hakanbey
Top Bottom