Neler Yeni

Switch sadece ses çıkarmayamı yarar ?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

VitoScaletta

80+ Gold
geçen 5 kişiyiz arkadaş ortamında dedim blue switch lol oynarken çok iyi faker yayınlarını izliyodum baya iyi ses çıkıyor acaba hissiyatı nasıldır falan dedim sordum teker teker bende switch yok sizin switchler ne dedim 3 arkadaşım blue switch dedi diğer 1 dediki switch sadece ses çıkarmaya yarıyor asıl iş tuşların içindeki mekanikte dedi bu doğrumu red switch niye var o zaman dedim sesi için işte dedi ?

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
yayın izliyordum
adamın klavyesi blue switch yayına geliyordu tak tak sesi

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Hayır sadece ses için değildir, red lineal switch yani bastığın direk gidiyor blue da ise içeride bir mekanizma var. 2 saniye bir hissetme oluyor, tuşa bastığını hissediyorsun. LOL gibi oyunlarda gayet iyi oluyor. En iyisi blue switchdir, çok kötü diyenlere bakma. Hissiyatı da efsanedir ağırlığı da tam ortasıdır. Fakat çok seslidir 2 hafta sonra falan başını şişirmeye başlar mikrofon ise sesi çok kolay alır. Onun için ben sevmiyorum blue redciyim ben. Red direk ilettiği için fps oyunlarda daha iyidir. Onun haricinde kahverengi siyah yeşil falan bana güzel gelmiyor. Biri çok ağır basma hissyatına sahip biri redin sesli hali gibi. Ben en çok red seviyorum, onu öneriyorum.

rcxan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ateş Arsoy
Kırmızı switch ;

Cherry MX Kırmızı

Hissiyatı:
Yumuşak

Klik Sesi: Yok

Hareket Kuvveti: 45 cN

Atlama Noktası: Yok

Yaklaşık Ömrü: Her switch başına 50 milyon tuş vuruşu

Mavi switch ;

Cherry MX Mavi

Hissiyatı:
Ağır

Klik Sesi: Yüksek

Hareket Kuvveti: 50 cN

Atlama Noktası: Var

Yaklaşık Ömrü: Her switch başına 50 milyon tuş vuruşu

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş
Blue switch çöp, onun dışındaki bütün switchler iyi.
switchin rengi sesiyle alakalı kalitesi switch ve klavyenin markasıyla değişir kırmızı az ses cıkarırken mavi cok cıkarır

Yasin Çelik

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
21,800
İsim
Yasin Çelik
Instagram
yasincelikz
Hayır sadece ses için değildir, red lineal switch yani bastığın direk gidiyor blue da ise içeride bir mekanizma var. 2 saniye bir hissetme oluyor, tuşa bastığını hissediyorsun. LOL gibi oyunlarda gayet iyi oluyor. En iyisi blue switchdir, çok kötü diyenlere bakma. Hissiyatı da efsanedir ağırlığı da tam ortasıdır. Fakat çok seslidir 2 hafta sonra falan başını şişirmeye başlar mikrofon ise sesi çok kolay alır. Onun için ben sevmiyorum blue redciyim ben. Red direk ilettiği için fps oyunlarda daha iyidir. Onun haricinde kahverengi siyah yeşil falan bana güzel gelmiyor. Biri çok ağır basma hissyatına sahip biri redin sesli hali gibi. Ben en çok red seviyorum, onu öneriyorum.
Konu açıklığa kavuşmuş.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,729
Üyeler
138,396
Son üye
borann20