Neler Yeni

Taahhüt Bitiyor Yeni ISS ???

uribiru

80+
merhaba,
türk telekom kullanıyorum ve taahhüt 1 ay sonra bitiyor...
vds hattı üzerinden internet alıyordum fiber altyapım yok buna uygun paketler sunan taahhütlü internet sağlayıcısı önerir misiniz ?

ek: malum 1 ay sonra taahhüt bitecek benim ne yapmam gerek ?? arayıp taahhüt sonrası internet kullanımında çok fazla ücret alındığını söylediler benim bu ücreti vermemek için ne yapmam gerek ???

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Selim
merhaba,
vds hattı üzerinden internet alıyordum fiber altyapım yok buna uygun paketler sunan taahhütlü internet sağlayıcısı önerir misiniz ?

ek: malum 1 ay sonra taahhüt bitecek benim ne yapmam gerek ?? arayıp taahhüt sonrası internet kullanımında çok fazla ücret alındığını söylediler benim bu ücreti vermemek için ne yapmam gerek ???
Türknet öneririm son zamanlarda kendilerini geliştirmişler. Müşteri hizmetleri daha çözüm odaklı çalışıyor en azından bana karşı böyle. Taahhüt bitmeye 1 hafta kala değiştir ek ücret ödemezsin.

NightWish2434

80+ Silver
merhaba,

türknet iyidir.

uribiru

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türknet öneririm son zamanlarda kendilerini geliştirmişler. Müşteri hizmetleri daha çözüm odaklı çalışıyor en azından bana karşı böyle. Taahhüt bitmeye 1 hafta kala değiştir ek ücret ödemezsin.
ilk iş türknet e baktım ben de zaten fakat altyapı testinde boş port olmadığını gördüm
ve sitesinde de paketlerle ilgili bi bilgi yok sadece 140 tl diye bi fiyat dolanıyor detaylı bilgiyi bırak bilgi vermemişler

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Selim
ilk iş türknet e baktım ben de zaten fakat altyapı testinde boş port olmadığını gördüm
ve sitesinde de paketlerle ilgili bi bilgi yok sadece 140 TL diye bi fiyat dolanıyor detaylı bilgiyi bırak bilgi vermemişler
Altyapı sorgularken paket bilgisini alıyorsun zaten turknette fiyat yok VDSL ise 100mbps 170TL fiber ise 1000mbps 140tl ücreti var. Fiber kendi altyapısı olduğu için turktelekom zammından etkilenmedi.

uribiru

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Altyapı sorgularken paket bilgisini alıyorsun zaten turknette fiyat yok VDSL ise 100mbps 170TL fiber ise 1000mbps 140tl ücreti var. Fiber kendi altyapısı olduğu için turktelekom zammından etkilenmedi.
hocam "boş port olmadığını gördüm"
dolayısıyla boş port yok diyip ne paket önerdi ne bir şey

Etzel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
Abdussamet KAVAK
Ben fantezi olsun diye taahhütsüz olan bütün iss leri deniyorum hocam 😄 şu an poyraznet diye bir sağlayıcı kullanıyorum fiyatı oldukça uygun (35 mbps 85 tl civarıydı) taahhüt de yok. Ben hız, kopma vs hiçbir sorun yaşamadım tt altyapısı kullaniyor klasik. Tabi sizde nasıl olur bilmiyorum 😄

ozemheri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,301
İsim
Selçuk Aslan
millenicom öneririm yıllardır kullanıyorum hiçbir sorun yaşamadım

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Selim
hocam "boş port olmadığını gördüm"
dolayısıyla boş port yok diyip ne paket önerdi ne bir şey
Onu anladım hocam zaten port yok diyip bilgi vermedi dediğiniz için sizi bilgilendirmek istedim yanlış anlamayın :) Ek olarak aile evinde turknet kullanıyordum kendi evime çıkınca yine turknet bagladim ikisinde de memnunum. Biraz altyapiniza bağlı durum.

Bünyamina

80+ Gold
İnternetinden memnun isen genel olarak bir sorunun yoksa sana teklif sunarlar bitmeye yakın yenilemeni tavsiye ederim 2 yıl fiyatı taahhüt iyi olur

uribiru

80+
Onu anladım hocam zaten port yok diyip bilgi vermedi dediğiniz için sizi bilgilendirmek istedim yanlış anlamayın :) Ek olarak aile evinde turknet kullanıyordum kendi evime çıkınca yine turknet bagladim ikisinde de memnunum. Biraz altyapiniza bağlı durum.
hocam ya türknet iyi hoş da taahhütlü paketi yok..
e taahhütsüz paketle de türknet yılda 1 zam diyordu daha bu yıl yılda 2 kez felan zam yaptı paketlerine, durum bu olunca kendim de güvenemiyorum. kaldı ki aile evine türknetten internet bağlattırayım.

slm.ycl02

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,174
İsim
Selim
hocam ya türknet iyi hoş da taahhütlü paketi yok..
e taahhütsüz paketle de türknet yılda 1 zam diyordu daha bu yıl yılda 2 kez felan zam yaptı paketlerine, durum bu olunca kendim de güvenemiyorum. kaldı ki aile evine türknetten internet bağlattırayım.
Evet o beni de baya sinir etti sonra netspeed falan geçecektim baktım o da zam yaptı dedim bari aile eviyle aynı olsun referans koduyla 30tl düşer her ay.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,924
Üyeler
152,775
Son üye
armaN
Top Bottom