Neler Yeni

Tadı sağlam olan bir sigara markası?

Mhg3436

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Muhammet Haktan Gelen
Başlıkta olduğu gibi tadı iyi olan fiyatı max. 70 TL olan bir sig@r@ markası lazım.
Çok ta tanınmayan olmasın, ne olur ne olmaz :)))

SemihÖzdoğdu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
686
İsim
Semih
kent d line blue bulan bana göndersin direk :ROFLMAO:

aroması çok güzel elde kokuda bırakmıyor fazla üretimden kalkmasa devam ederdim neyse marlbora duble fusıon, shuffle , blossom fusıon dan devam bu mentollüler beni bitiyor ah bide bulması kolay olsa
Üretimden kalktımı ki hocam ? Bizim burada ki ekomini ve bakkalların çoğunda var. En son 2 ay falan oluyor alalım ama gözümle görüyorum yani reyonda.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,974
İsim
HBE
Paraya kıy terea yada heets iç. İki yıldır heets içiyorum, sienna. Balgam, sigara kokusu ve kül gibi dertler yok. Sadece biraz pahalı ne yalan söyleyeyim.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Üretimden kalktımı ki hocam ? Bizim burada ki ekomini ve bakkalların çoğunda var. En son 2 ay falan oluyor alalım ama gözümle görüyorum yani reyonda.
mersindeyim ve hiçbiyerde yok bi kaç tane büfede arkadasım var marlboro nun mentollülerini onlar bana getiriyor ama kent d line ı bulamıyorlar üretimden kalkmıs diyorlar.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,941
Üyeler
142,055
Son üye
wiqiwq
Top Bottom