Neler Yeni

Öneri Tam boy red switch bilek destekli klavye

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu
fiyatın üstüne çıkabilirsen Asus tuf k3 öneririm. Aktif kullanıyorum ve aşırı memnunum.

Nedox

80+ Bronze
Yani kendiniz iade etmissiniz simdi "bu fiyata bu alinir mi ben bunu aldim" diyorsunuz. O zaman iade yerine degisim yapabilirdiniz. Biz burada sizin butcenize gore su anki en iyi klavyeleri oneriyoruz. Sizin ne zaman kaça aldığınız kimseyi bağlamaz.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN

Kerwmq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Kerem
Almadan önce ince hesabın gaming gecesine bak iyi bir şey varsa alabilirsin

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Yani kendiniz iade etmissiniz simdi "bu fiyata bu alinir mi ben bunu aldim" diyorsunuz. O zaman iade yerine degisim yapabilirdiniz. Biz burada sizin butcenize gore su anki en iyi klavyeleri oneriyoruz. Sizin ne zaman kaça aldığınız kimseyi bağlamaz.
Arkadaş sen şaka mısın ben kendim de değişim alabilirdim istesem şayet bir üründe sıkıntı yaşadım mı ister istemez soğuyorum bilmem anlatabildim mi ve bu rog ürün olarak 2. Sıkıntı yaşamam ondan dolayı değişim değil de direk iade etme sebebim buydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Almadan önce ince hesabın gaming gecesine bak iyi bir şey varsa alabilirsin
Bugün bakacağım dostum bekliyorum zaten acelem yok zaten indirim kovalayabilirim

Nedox

80+ Bronze
Arkadaş sen şaka mısın ben kendim de değişim alabilirdim istesem şayet bir üründe sıkıntı yaşadım mı ister istemez soğuyorum bilmem anlatabildim mi ve bu rog ürün olarak 2. Sıkıntı yaşamam ondan dolayı değişim değil de direk iade etme sebebim buydu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bugün bakacağım dostum bekliyorum zaten acelem yok zaten indirim kovalayabilirim
O zaman ben bu fiyata kablosuz alirim sunu alirim vs demeyin

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,624
İsim
göksel yurtcan
Ben de bu nasıl öneri diye bir şey mi dedim acaba ? Bu ürün max 1200 TL bandında alınabilir diye düşünmüyorum ki zamanında 1200 1300e satıldı o fiyatlara düşerse alırım ama bu fiyata vermem demek istiyorum ne anladınız siz anlamıyorum her öneriyi hemen tamam dur alayım mı demeliyiz ilginç insanlarsınız.
1200tlye cherry mx + tamboy+bilek destekli rgb klavye bulursan söylede bir tır alalım reis

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Boş beleş arkadaşlar ***** ***** yorumlarını kendine saklasın mı acaba ? Varsa önerini yaparsın benim bütçem zaten 1200 değil 2000tl hatta duruam göre 2300e kadar çıkabilirim arkadaş burada 1600tl civarı klavye önermiş o parayı ona vermem dedim çok istiyorsanız kendiniz alabilirsiniz absürt absürt yorum yapacağınıza varsa önerin yazar geçersin yoksa da boş çene çalmayın.

heroesturkey

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
308
İsim
Murat Gündoğdu

M.A.Y. ama zenci

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,851
İsim
İsim İSİMOĞLU
Sarı sitede sıfır kapalı kutu ya da az kullanılmış garantili Apex Pro ve ya Apex 7 bulabilirsin.

Onun dışı XPG summoner dışı hiç bir şey yok.

MovesLikeJaggeR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar