Neler Yeni

Tartışalım - Kripto vs Hisse

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
Hadi kripto yatırımın mı yoksa hisse yatırımın mı daha mantıklı olduğunu tartışalım.

Ben uzman bi yatırımcı değilim ancak fiziksel bi yere yatırım yapmak bana daha mantıklı geliyor aynı güveni kriptoda alamıyorum nedense.

Yatırım Tavsiyesi Değildir.

TİTAN.

80+ Platinum
Hadi kripto yatırımın mı yoksa hisse yatırımın mı daha mantıklı olduğunu tartışalım.

Ben uzman bi yatırımcı değilim ancak fiziksel bi yere yatırım yapmak bana daha mantıklı geliyor aynı güveni kriptoda alamıyorum nedense.

YTD YTD YTDYTD YTD YTDYTD YTD YTDYTD YTD YTDYTD YTD YTDYTD YTD YTDYTD YTD YTD
Yatırım hisse yatırımı fiziksel yatırım diye ayrılmaz bana kalırsa
Fiziksel bi yere yatırmak veya sanal bir yere yatırmak olarakta ayrılmaz
Tek mesele para kazandırması kazandığım sürece problem yok

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,234
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yatırım hisse yatırımı fiziksel yatırım diye ayrılmaz bana kalırsa
Fiziksel bi yere yatırmak veya sanal bir yere yatırmak olarakta ayrılmaz
Tek mesele para kazandırması kazandığım sürece problem yok
Hocam kripto sanal bi şey ya o yüzden insanlar yatırım yapmakta çekiniyor, kriptonun da bi çok artısı var tabii. Ama kimse sorsam girme diyor neden öyle diyorlar anlamadım kaybeden var baya

Dahası  
Reaksiyon skoru
561
İsim
Yunus
!!!Yatırım Tavsiyesi Değildir!!!
Sanal olarak veya bir değeri sanal ortamlarda oluşturulan borsa vb. gibi yerlerden elde edilen varlıklar itibari varlıklardır. Bitcoin ise bağımsız olduğundan bunu fiziksel bir bellek ile kullanmak kısmi fiziki yatırım olur. Ama elinizle tutamadığınız veya fiziki değere sahip olmayan hiç bir şey para değil türevidir ve uzun vadede çöp olacaktır. En iyisi ve temizi ise kalkıp fiziksel yatırım yapmaktır.

TİTAN.

80+ Platinum
Hocam kripto sanal bi şey ya o yüzden insanlar yatırım yapmakta çekiniyor, kriptonun da bi çok artısı var tabii. Ama kimse sorsam girme diyor neden öyle diyorlar anlamadım kaybeden var baya
Kanka kaybedenler nasıl yatırımlar yapacağını bilmeyenler yok elimde fiziksel tutucam yok şöyle yok böyle bende kriptoya girdim ama sazan gibi patladım çünkü bilgisizdim bilgili olmalısın
Ama şuda var tabi luna coinin olayını duymuşsundur büyük bir dolandırıcılıktı bu tarz bilinmeyen sular insanı çöküşe götürür çevremde bunun için haram diyen ***** insanlar bile var artık sen anla gerisini

Doğru zamanda doğru işlemleri yaparsan kripto yatırımı derim, açgözlülükten uzak olmak lazım. Önceden %10 kar görmeden çıkmazken işlemlerimde şimdi %2-5 karlı işlemlere girip çıkıyorum. 2-3 Haftadır işlem almıyordum btc den dolayı misal aldım 3 işlem 3 işlemi karla kapattım. Beklemek, sabırlı olmak kriptoda şart bu durumları öğrendim daha fazla kazanır ya da istikrarlı kazanır oldum. Belki grupta sıkıntı olmazsa bi konu açıp orada , kriptoda yaptığım işlemleri paylaşacağım. Coinler, dexler, önsatışlar, testnetler , nodelar vs

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,498
Üyeler
141,588
Son üye
Fazeto
Top Bottom