Neler Yeni

Technopat, Recep Baltaş ile yollarını ayırdı!

Linus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
vermiyorum
F_95dg7WQAAuKd_

bu riyal mi ?
Evet. Yaptığı paylaşımların hepsi gerçek. Technopatta ban yemeseydim konu açardım bu duyuru hakkında ama nasip değilmiş :)

abdulkadir1998

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
358
İsim
Abdulkadir ÇİFTÇİ
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyun, Kişisel Bakım
Instagram
https://www.instagram.com/abdulkadir_1998
Twitter
AbdulKadir_1998
Düşünce özgürlüğü olan bir ülkede yaşıyoruz doğru fakat bu düşünceler aşağılayıcı,kin,nefret,ve ayrımcılık içeriyorsa düşünce özgürlüğünden çıkmış oluyor. Kimin haklı kimin haksız olduğuna biz karar veremeyiz fakat çocukların,yaşlıların öldüğü bir duruma(2 taraf içinde geçerli) bu denli nefret ile yaklaşmak yanlış bir harakettir.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
bu yolları ayırmak değil ki tekmeyi vurmuşlar, recep abi son zamanlarda baya zorluyodu zaten, unlucky olmuş umarım kendi kanalını açar seviyom adamı

samuraikek

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Umut Şener
Müslüman olarak çok yalnız hissediyorum. sevdiğim kişiler recebe destek veriyorlar.Oysa radikal birini ilk önce kınamak lazımdır inancın ne olursa olsun.
dfdffdfd.png

Linus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
vermiyorum
Ekim'de yazılan mesaj neden şimdi gündem oldu ben onu anlamadım. Recep ağabey 1-2 kelime dışında tamamen haklı (o döneme göre).
Ama "İslam bitti, İslam'ın karşısında olan herkes dostumdur" tarzı söylemler çok ama çok yanlış.

İşin garibi, yorumlarda ölüm tehdidi savuranlar bile olmuş. İnşallah hepsine dava açar.

İsrail'e destek vermekle hainliğin ne alakası var Allah için? Hainlik lafını siz küçük mü görüyorsunuz? Kafanız mı iyi sizin?
İsrail'dir falan filan saygı duyarım benle aynı görüşe sahip olmasada. Ancak dinime veya görüşüme hakaret etmesi çok yanlış bir davranış.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,115
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Müslüman olarak çok yalnız hissediyorum. sevdiğim kişiler recebe destek veriyorlar.Oysa radikal birini ilk önce kınamak lazımdır inancın ne olursa olsun.
Alıntıyı görüntüle
Valla kanka Düşüncesi umrumda değil şahsen Sanaldan yazmakla her şey olsaydı ben loldeki bebelerin hepsinin annesine hükmediyordum şuanda bunu eyleme döküyorsa sıkıntı

Linus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
vermiyorum
bu yolları ayırmak değil ki tekmeyi vurmuşlar, recep abi son zamanlarda baya zorluyodu zaten, unlucky olmuş umarım kendi kanalını açar seviyom adamı
Nedense 2019'dan sonra çok değişti. Bende anlamadım.

Artık çok geç.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
Nedense 2019'dan sonra çok değişti. Bende anlamadım.
jahreine yaptığı saygısızlıkta var orada cidden haddini aşmıştı
*karısına omurgasız demişti

Linus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
vermiyorum
jahreine yaptığı saygısızlıkta var orada cidden haddini aşmıştı
*karısına omurgasız demişti
Onları duymamıştım. Ama gerçekten ünlü oldum havasına mı katıldı, ben en iyisiyim demeye başladı bilmem ama cidden fark var. 2013'de daha çok normal bir insan gibiydi. Şimdi ise bayağı garip davranıyorudu.Linus Sebastian (LTT) hiç değişmedi mesela. Rahat 7-8 senedir takip ediyorum ve kendisi işini düzgün yapan kişilerden. Zaten Technopat'tı bi kitlesinden dolayı (bilgi anlamında siyasi değil) forumda çok emeğim vardı birde Ali beyden dolayı.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,455
İsim
Olcay akbulut
Onları duymamıştım. Ama gerçekten ünlü oldum havasına mı katıldı, ben en iyisiyim demeye başladı bilmem ama cidden fark var. Linus Sebastian (LTT) hiç değişmedi mesela. Rahat 7-8 senedir takip ediyorum ve kendisi işini düzgün yapan kişilerden.
he la linus hala aynı kişilikte npc midir nedir illa değişmiştirde bende çok anlamadım değişimini

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,059
Üyeler
157,326
Son üye
RX-7
Top Bottom