Neler Yeni

Recep Baltaş rezilliği

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

yakar41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
tunahan
Recep Baltaş sonunda hakkımda konuştu. Hem de insanların problemleri ile alay ederek. Kuyruk acısı ya sonuçta DDoS atmaya devam edersem kim bilir daha neler söyleyecek.

ilaçlar ile ilgili konu oluşturmuştum. Buna dayanarak bana sinir hastası diyor. Bir de yetmezmiş gibi DDoS atmak için para verdiğimi zannediyor. Cahil demekten başka bir yorumum yok. Senin forumunda konu açanda kabahat.
Recep baltaş kim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
ahmet aksoy
Recep Baltaş sonunda hakkımda konuştu. Hem de insanların problemleri ile alay ederek. Kuyruk acısı ya sonuçta DDoS atmaya devam edersem kim bilir daha neler söyleyecek.

ilaçlar ile ilgili konu oluşturmuştum. Buna dayanarak bana sinir hastası diyor. Bir de yetmezmiş gibi DDoS atmak için para verdiğimi zannediyor. Cahil demekten başka bir yorumum yok. Senin forumunda konu açanda kabahat.
ddos atman suç teşkil ediyor ve açıkça beyan ediyorsun şikayetçi olur umarım da akıllanırsın

Vesselam

80+ Bronze
Onun olayı ne bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

+1400 yıllık dinin peygamberine hakaret etmek eziklik değil de benim yaptığım mı eziklik?

Dinimize ettiği hakaretler yüzünden yeşil siteden kovulması ne demeliyiz? bir de diyor ki yardımcı kurucusuydum. Yardımcı kurucu olsan kovulmazdın.
Yahu bu herifin ne kumaş olduğu belli bunun için bu eforu sarfetmek bile saçma karşıdaki alçak diye kendini de alcatmaya gerek yok diye düşünüyorum.

CVaRy

80+
Yahu bu herifin ne kumaş olduğu belli bunun için bu eforu sarfetmek bile saçma karşıdaki alçak diye kendini de alcatmaya gerek yok diye düşünüyorum.
Dimi dimi kendinizi hint kumaşı zannetmeye devam edin baltaş fanları sizi :D.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yakında birdaha bu foruma ddos atmayacağım diye konu açar yılanın başını küçükken ezeceksin
ban yedim zaten 6 aylık. Yeşil forum ve bura dururken neden gidip orada konu açayım? Ayriyeten dediğiniz gibi konu oluşturup kendimi asla küçük düşürmezdim. Kendinizi herkes gibi sanmayın.

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom