Neler Yeni

Tek Çekim iphone 11 taksitlendirme hk.

burak566

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
burak aydemir
dostlar hepsiburadadan iphone 11 için tek çekim yapsam sonradan bankadan taksitlendirme imkanı varmı bilginiz var mı

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
dostlar hepsiburadadan iphone 11 için tek çekim yapsam sonradan bankadan taksitlendirme imkanı varmı bilginiz var mı
Farksız bölmek isterseniz miktar fazla gelir. Ama faiziyle birlikte bölebilirsiniz. Alışveriş kredisi deneyin isterseniz. Farksız 3 taksit yapıyorlar.

burak566

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
burak aydemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farksız bölmek isterseniz miktar fazla gelir. Ama faiziyle birlikte bölebilirsiniz. Alışveriş kredisi deneyin isterseniz. Farksız 3 taksit yapıyorlar.
hocam eğer bölünüyor ise fark önemli değil. telefonlar için taksit olmuyor ya o yüzden sordum. şimdi çektirip taksit yapamazsam sıkıntı olur

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hocam eğer bölünüyor ise fark önemli değil. telefonlar için taksit olmuyor ya o yüzden sordum. şimdi çektirip taksit yapamazsam sıkıntı olur
E-Ticaret olarak çektiği için bölünmesi gerekiyor.

Muhammetyzicii

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
593
İsim
Muhammet Yazıcı
Acayip faiz biner avm’de teknosa’ya git (hepsine baktım) fibabankadan adına kredi alıyorlar ama 20000 alıbiliyor gerisini nakit vermek zorundasın ya da hepsiburadadan alışveriş kredisi ile alacaksın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,708
Üyeler
141,623
Son üye
httpsbilal
Top Bottom