Neler Yeni

Teknik Servis Sorunu Çözememiş

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Eren
wraith e sports tan wraith w 75 aldım geldiği ilk gün fark ettim tuşları kendi kendine basıyordu sonra teknik servise gönderdim 2 3 gün sonra geri yolladılar klavyeyi test etmişler sorun onlarda yokmuş ama tekrar denediğimde sorun hala devam ediyor ne yapmam lazım şimdi ?

DogancanYr

80+ Bronze
Tekrar bi gönder eğer gönderim ücretsiz ise ve sorun olmayacak ise.

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Eren
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tekrar gönderirim de adamlar bakmıyor ki direkt kargoya vermişler insanlar boşuna mı gönderiyor teknik servise bi kontrol edin ya. zaten yorumların hepsi fake adam yabancı ismi ile ingilizce inceleme yazmış fotoğrafta nimet markalı bisküvi var belki yabancılar için inceleme yazmıştır ama sanmıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

sdapğflöwepğaldiştgfpğwladşiets beyler gülmeyin yardım edin napıcam iade de etmezler

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,130
İsim
Yunus Şahin
Video ile kaydedeceksin. Mailde videoları gösterip tekrar gönder. Yoksa hakem heyetine çıkacağım vs diye söyle. Yine de bakmazlarsa gerçekten çık.

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Eren
Video ile kaydedeceksin. Mailde videoları gösterip tekrar gönder. Yoksa hakem heyetine çıkacağım vs diye söyle. Yine de bakmazlarsa gerçekten çık.
videoya alıp attım onlara teknik servise gönderdim geldi bugün hala devam ediyor sorun. başvursam thh ye sonuç çıkar mı olumlu ?

Erpol

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
424
İsim
Ertuğrul Bolat
Klavyeyi farklı bir pc'de dene belki senin sisteminde sorun vardır.Bakmadan geri göndereceklerini düşünmüyorum.

lyutnık

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Eren
bulabilir miyim bakıcam etrafa ama sanmıyorum düzeleceğini düzelse bile ben napıcam bende çalışmıcak

Top Bottom