Neler Yeni

Teknobiyotik P2XT vs El Capitan

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
belirttiğin Teknobiyotik sistemleri anladığım kadarıyla yukarı da demişsiniz ben hiç bakmadım ben de şimdi öğrendim şaşırdım. Sistem kurma test ve kargo için sanırım para alıyorlarmış. Bu haliyle o sistem R5 3600 özelleştirmesi ile sanırım 6400TL'ye geliyor.

Bizim sistemde şuan düz 6600TL sistemde zam yok sistem parçalar tükendiği için TUF EVO gibi sınıfının en iyi modeline yükseltildi yani 6600TL'yi XFX'e değil 3 fanlıTUF EVO'ya veriyorsun. TUF EVO'yu bizzat kullanmadım ama Asus ile konuştuğumda kullanıcıları daha memnun etmek için TUF modellerinin soğutmasını en baştan tasarladıklarını ve yep yeni kart oluşturduklarını söylediler hatta şuan göz gezdirdim Fan boyutlarını bile değiştirmişler TUF EVO'da muhtemelen iyi bir iş çıkmıştır çünkü TUF EVO, TUF'ın ısınmasıyla ortaya çıkan yeni bir model.

İkinci noktada ise sistemde piyasanın en değerlisi olan Samsung çiplere sahip 3600MHz'lik ramlerimiz mevcut. Ve kasamız Corsair. Marka benim için önemli değil dersin belki ama yarın bir gün ikinci elde satmak istediğinde Corsair markası hem para ediyor hem de sana ikinci el satışta ciddi kâr sağlıyor.

tercih senin

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
belirttiğin Teknobiyotik sistemleri anladığım kadarıyla yukarı da demişsiniz ben hiç bakmadım ben de şimdi öğrendim şaşırdım. Sistem kurma test ve kargo için sanırım para alıyorlarmış. Bu haliyle o sistem R5 3600 özelleştirmesi ile sanırım 6400TL'ye geliyor.

Bizim sistemde şuan düz 6600TL sistemde zam yok sistem parçalar tükendiği için TUF EVO gibi sınıfının en iyi modeline yükseltildi yani 6600TL'yi XFX'e değil 3 fanlıTUF EVO'ya veriyorsun. TUF EVO'yu bizzat kullanmadım ama Asus ile konuştuğumda kullanıcıları daha memnun etmek için TUF modellerinin soğutmasını en baştan tasarladıklarını ve yep yeni kart oluşturduklarını söylediler hatta şuan göz gezdirdim Fan boyutlarını bile değiştirmişler TUF EVO'da muhtemelen iyi bir iş çıkmıştır çünkü TUF EVO, TUF'ın ısınmasıyla ortaya çıkan yeni bir model.

İkinci noktada ise sistemde piyasanın en değerlisi olan Samsung çiplere sahip 3600MHz'lik ramlerimiz mevcut. Ve kasamız Corsair. Marka benim için önemli değil dersin belki ama yarın bir gün ikinci elde satmak istediğinde Corsair markası hem para ediyor hemde sana ikinci el satışta ciddi kâr sağlıyor.

tercih senin
Sanırım El Capitan alıp, soğutucuyu daha sonra alacağım. Bir de ufak bir sorum var (kesinlikle cevaplamak zorunda değilsin) Satılan sistemlerden pay alıyor musun? Eğer alıyorsan kesinlikle el capitan alırım zaten 😊

• Hahaha
Reaksiyonlar: cici

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı

bu sistem rakipsiz denebilir ama RAM'i 1x8 yapınca 450 TL filan fiyat düşüyor öyle de alabilirsiniz yoksa 2060 superli bu fiyata başka sistem yok ve sisteminiz ne amaçlı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mert
Sanırım El Capitan alıp, soğutucuyu daha sonra alacağım. Bir de ufak bir sorum var (kesinlikle cevaplamak zorunda değilsin) Satılan sistemlerden pay alıyor musun? Eğer alıyorsan kesinlikle el capitan alırım zaten 😊
Almıyorum dedi instagramdan

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
Hiç bir sistemimden komisyon almadım bu zaman kadar. Gelen komisyon tekliflerini sistemlerimi ucuzlatmaları yönünde kullanmalarını istiyorum. DA sistemlerinin en iyi fiyata sahip olmasının da asıl temelinde bu yatıyor :)

Kreus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Emre Akbaba
Bende öyle duydum dendiği gibi tuf serisi herkesi memnun etmemişti ama tuf evo serisi bu ısınma sorununu ortadan kaldırdı seçimi sen yapıcaksın sonucunda ben senin yerinde olsam el capitan alırdım ki aldım gelmesini bekliyorum şimdiden hayırlı olsun

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4

bu sistem rakipsiz denebilir ama RAM'i 1x8 yapınca 450 TL filan fiyat düşüyor öyle de alabilirsiniz yoksa 2060 superli bu fiyata başka sistem yok ve sisteminiz ne amaçlı?
Sürekli yanlış bilgi aktarıyorsun! sistmein fiyatı 6899TL olmuş ve sistemde 3500X işlemci var. Kullanılan parçalarda piyasanın en en düşük maliyetli ürünleri. R5 3600 olsa eyvallah diyeceğim. 3500X'e neredeyse 7K para vermek saçmalık.

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......

Oyun amaçlı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sürekli yanlış bilgi aktarıyorsun! sistmein fiyatı 6899TL olmuş ve sistemde 3500X işlemci var. Kullanılan parçalarda piyasanın en en düşük maliyetli ürünleri. R5 3600 olsa eyvallah diyeceğim. 3500X'e neredeyse 7K para vermek saçmalık.
Forumunda insanlarla ilgilenmen hoş, tekrardan teşekkür ederim. El Capitan alıp msi core frozr s için para biriktireceğim 😊

Abdullah Hacıgül

Kurucu - Yönetici
Yönetici
En İyi Cevap
4
2060 super de var 3600'e de yükseltilebilir aslında ve oyun performasnı konusunda zaten aynılar sadece HT yok.
Hayır sen gerçekten tamamen doğaçlama yorum yapıyorsun. R5 3600' yükselttiğinde sistem oluyor 7400TL
Bizim sistmimizde 5700 yükseltmesi yaptığında sistem 6950TL oluyor. 2060S ile performans denk kartlar ve bizim sistemimiz baştan aşağıya kalite, ramlerin 3600MHz olmasını saymıyorum bile. Adam burada para verip bir şey alacak alacağı şeyde az para değil araştırmadan yaptığınız önerilerinizi kendinize saklayın.

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,718
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
Hayır sen gerçekten tamamen doğaçlama yorum yapıyorsun. R5 3600' yükselttiğinde sistem oluyor 7400TL
Bizim sistmimizde 5700 yükseltmesi yaptığında sistem 6950TL oluyor. 2060S ile performans denk kartlar ve bizim sistemimiz baştan aşağıya kalite, ramlerin 3600MHz olmasını saymıyorum bile. Adam burada para verip bir şey alacak alacağı şeyde az para değil araştırmadan yaptığınız önerilerinizi kendinize saklayın.
Asus TUF EVO modeli Sapphire Pulse dan iyi midir? Stok beklemeye değer mi?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
951,847
Üyeler
149,992
Son üye
İsmail007
Top Bottom