Neler Yeni

Öneri TELEFON DEĞİŞTİRİCEĞİM SİZCE NE ALMALIYIM?

Farex

80+ Silver
Bütçe
125000
Arkadaşlar ben polonya da yaşıyorum zamanında 12 pro kullanıyordum türkiyede iken ve sonrasında türkiyede satıp benim eski telefona geçtim s20fe ve polonyadan alırım düşüncesiyle kullanıyordum artık telefon alma vakti geldi uzun bir aradan sonra çünkü s20fe artık sinir yokluyor kırıcam atıcam en sonunda şöyle türkiye fiyatı olarak düşünürseniz 125bintl gibi bir bütçem var diyebilirim burada 16 pro max 512 gb 64 bin tl s24 ultra 512 gb ise 53 bin tl sizce hangisi daha mantıklı ben genel olarak video fotoğraf falan çekiceğim yani s24 ultra 16 pro maxden kesinlikle kat kat iyi alırsan memnun kalırsın der iseniz s24 alıcam ama yok aralarında çok fark yok hatta apple belki artısı vardır derseniz apple alıcam ama çok kararsız kaldım sizce ne yapayım?

omer1902

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ömer
s25 ultra çıkana kadar 16 pm daha iyi gözüküyor. Ayrıca macbook ipad apple watch tan birisini kullanıyorsanız 16 pm sizin için daha iyi olacaktır.

Farex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
s25 ultra çıkana kadar 16 pm daha iyi gözüküyor. Ayrıca macbook ipad apple watch tan birisini kullanıyorsanız 16 pm sizin için daha iyi olacaktır.
şuanlık macbook almayacağım belki haziran gibi falan alabilirim ama eninde sonunda almayı düşünüyorum sebebi de şu bende msi vector 17hx var i9-13980hx 4090 falan ama çok ağır laptop yanı taşıması zulüm olur diyerekten macbook alıcam uzun vadede şuan kafamda telefona göre de akıllı saat almak var elimde hazır airpods pro2 var bende bilemedim açıkçası birde s25 çıkana kadar şuan kullandığım telefonun sağlam kalacağını düşünmüyorum açıkçası :D

Zechion

80+ Silver
Alın 16 Pro Max bakın rahatınıza işte. Samsung serilerinde de, Apple'da olduğu gibi bir tasarım değişikliği göremiyoruz zaten. Yurt dışı fiyatı olarak da daha ucuz oluyor Apple.

İsimbulamajim

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
783
İsim
Ehm
Discord
isimbulamajim
Arkadaşlar ben polonya da yaşıyorum zamanında 12 pro kullanıyordum türkiyede iken ve sonrasında türkiyede satıp benim eski telefona geçtim s20fe ve polonyadan alırım düşüncesiyle kullanıyordum artık telefon alma vakti geldi uzun bir aradan sonra çünkü s20fe artık sinir yokluyor kırıcam atıcam en sonunda şöyle türkiye fiyatı olarak düşünürseniz 125bintl gibi bir bütçem var diyebilirim burada 16 pro max 512 gb 64 bin tl s24 ultra 512 gb ise 53 bin tl sizce hangisi daha mantıklı ben genel olarak video fotoğraf falan çekiceğim yani s24 ultra 16 pro maxden kesinlikle kat kat iyi alırsan memnun kalırsın der iseniz s24 alıcam ama yok aralarında çok fark yok hatta apple belki artısı vardır derseniz apple alıcam ama çok kararsız kaldım sizce ne yapayım?
Şu anlık iPhone 16 Pro Max daha iyi ama Samsung S25 serisini bekleyebilirsiniz. Bu arada S20 FE ile nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?

omer1902

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ömer
kesinlikle katiliyorum oyuncu notebooklari fazlasiyla hantal cihazlar. taşinabilirlik ve buna bağlı olarak iyi performans vermesi macbookların avantajları. airpods pro 2 de varmis zaten iphone 16 pro max sizin için daha uygun size sorun yaşatmayacaktır

Farex

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu anlık iPhone 16 Pro Max daha iyi ama Samsung S25 serisini bekleyebilirsiniz. Bu arada S20 FE ile nasıl bir sorun yaşıyorsunuz?
Isınma sorunu yavaşlık çabuk pil bitme birde arka kapağı falan açılmak üzere video çekimi berbat falan filan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alın 16 Pro Max bakın rahatınıza işte. Samsung serilerinde de, Apple'da olduğu gibi bir tasarım değişikliği göremiyoruz zaten. Yurt dışı fiyatı olarak da daha ucuz oluyor Apple.
ya şöyle arkadaşlar sen delimisin s24 16 dan daha iyi boş para veriyorsun s24 kadar mükemmel telefon yok cart curt biraz kafamı kurcaladılar.

Zechion

80+ Silver
ya şöyle arkadaşlar sen delimisin s24 16 dan daha iyi boş para veriyorsun s24 kadar mükemmel telefon yok cart curt biraz kafamı kurcaladılar.
İkisi de süper cihazlar. İkisi de sizi üzmeyecek cihazlar. Yurt dışında fiyat benzerlikleri de olunca marka işi giriyor işin içine. Kulaklık ve Macbook olayından dolayı 16 Pro Max üzmez asla. He kulaklık ve macbook olmasa ben yine size 16 Pro Max almanızı önerirdim. Aslında bu konularda @şahin doğan daha bilgili. O daha net cevaplar verebilir.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
769
İsim
Sercan GÖKALP
Bu video size fazlasıyla yardımcı olur zaten 15 pro ve promax arasında çok fark yok. Evet 16pro kıyaslaması değil ama pekmde bir şey değişmedi zaten telefonlar arasında.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,249
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Bu kadar yüksek bir bütçeniz varsa android almak bana göre çok yanlış olur git en güncel pro Max iPhone al kafan rahat olsun

şahin doğan

80+ Platinum
16 Pro Max'i düşünmeden al geç. Orta seviyede daha uyguna bazı yönlerden 1-2 tık daha iyi Android cihazlar var Apple'a göre, o zaman belki Android alınır ama en tepeyi düşünürken her zaman Apple derim. Her yönü en iyisi olmayabilir ama her yönden en toplusu.
S24 Ultra çok iyi ama ön kamerası aşırı derecede kötü bence kendi klasmanına göre.
Performansı iyi ama oyun için cart curt ayarı kapat aç, ısınınca performansı kısmasın diye şunu ayarla, bir şeyler düzenle vs vs.
3 fotoğraf çekiyorsan 3'ünün de keskinliği, sahneye karşı vermiş olduğu tepkiler birbirinden çok farklı.
Bu tarz olaylar en tepe modele yakışmayan şeyler.

eneskaya6

80+ Silver
iphone'da yeni cıkmış modeli düşünüyorsan hicbir zaman android ile arasında kararsız kalmayacaksin :)

ByDolph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Yunus Kocabay
Oha 12.500 sandım şu başlıkları yazarken nokta kullanın yav.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,774
Üyeler
155,478
Son üye
xmeqal08
Top Bottom