Neler Yeni

Telefonda Ram arttırma nasıl oluyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Aliihsan Kaya
Geçenlerde arkadaşım yeni telefon aldı. telefonun 4gb ram'i vardı sonra gidip bir telefoncudan onu 4+2 mi 4+4 öyle bir şey yaptırmış telefonum baya hızlandı diyor telefoncu ayarlara girip bir şeyler yapmış böyle olmuş. bende şimdi kendi telefonuma baktım bende sadece 4gb var +'sı yok sizce benim telefonda da olur mu nasıl yapıldığını bilen varsa söylerse çok memnun olurum.

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,592
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Geçenlerde arkadaşım yeni telefon aldı. telefonun 4gb ram'i vardı sonra gidip bir telefoncudan onu 4+2 mi 4+4 öyle bir şey yaptırmış telefonum baya hızlandı diyor telefoncu ayarlara girip bir şeyler yapmış böyle olmuş. bende şimdi kendi telefonuma baktım bende sadece 4gb var +'sı yok sizce benim telefonda da olur mu nasıl yapıldığını bilen varsa söylerse çok memnun olurum.
marka modelin ne
telefonun ayarlar kısmına bellek artırma yaz çıkmazsa yoktur

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,343
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Bazı Çin markalarının sanal RAM özelliği gibi bir şey, telefonu uçurmaz öyle abartmış.

MamiKK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
969
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
Öyle bişey duymadım ama oppo a74 ümde sanal ram vardı ama bir etkisi yok

NRxZero

80+
Xiaomi telefonlardaki bellek uzantısı ve hiçbir işe yaramıyor testleri izledim telefonu hızlandı dedigi geliştirici seçeneklerindeki pencere geçiş animasyonunu 0.5 yapmıştır stamdart versiyonu 1 dir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiaomi telefonlardaki bellek uzantısı ve hiçbir işe yaramıyor testleri izledim telefonu hızlandı dedigi geliştirici seçeneklerindeki pencere geçiş animasyonunu 0.5 yapmıştır stamdart versiyonu 1 dir
Telefonun markasından dolayıdır arkadaşının telefonu ya xiaomi yada oppo

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Aliihsan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Telefonun markasından dolayıdır arkadaşının telefonu ya xiaomi yada oppo
arkadaşımınki xioami benimki oppo

marka modelin ne
telefonun ayarlar kısmına bellek artırma yaz çıkmazsa yoktur
benimki xioami arkadaşımınki oppo

NRxZero

80+
arkadaşımınki xioami benimki oppo

benimki xioami arkadaşımınki oppo
telefonun xiaomi ve MIUI 13 aşşagı bir sürümdryse yoktur 13 ten sonra geldi bellek uzantısı

telefonun xiaomi ve MIUI 13 aşşagı bir sürümdryse yoktur 13 ten sonra geldi bellek uzantısı
Modeli söylersej iyi olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Aliihsan Kaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Modeli söylersej iyi olur
oppo a31 arkadaşımınki ise xioami note 8

NRxZero

80+
oppo a31 arkadaşımınki ise xioami note 8
Tahmin ettim note 8 oldugunu maalesef MIUI 13 gelmedigi için bellek uzantısı yok ama telefonumun geçisi hızlandırmak için
1 ayarlar
2 telefon hakkinda
3 kernel sürümü veya yapım numarasına yazıyor yanlış hatırlamıyorsam oraya 7 8 kere basıyorsun artık geliştircisiniz diyor
4 geliştiriciye gir
5 Aşşagıya yavaşca in orada pencere animasyonu yazıyor 3 sıra halinde 1 1 1 yazar oradakileri 0.5 yap üçünüde telefon hızlanmaz ama açılış hızı gözle görülür fark eder

Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Aliihsan Kaya
Tahmin ettim note 8 oldugunu maalesef MIUI 13 gelmedigi için bellek uzantısı yok ama telefonumun geçisi hızlandırmak için
1 ayarlar
2 telefon hakkinda
3 kernel sürümü veya yapım numarasına yazıyor yanlış hatırlamıyorsam oraya 7 8 kere basıyorsun artık geliştircisiniz diyor
4 geliştiriciye gir
5 Aşşagıya yavaşca in orada pencere animasyonu yazıyor 3 sıra halinde 1 1 1 yazar oradakileri 0.5 yap üçünüde telefon hızlanmaz ama açılış hızı gözle görülür fark eder
Teşekkür ederim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,043
Üyeler
140,752
Son üye
aslanemir123
Top Bottom