Neler Yeni

Telefondan Sınırsız youtube paketi aldım televizyonda çalışır mı

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Çarktan falan internet gelirse dedneyebilirsin. Kendi gözlerinle gör. Benim şu an odamda çekmediği için bilgisayarımdan twitch deneyemiyorum. Tvde de internet yok. Yoksa dener söylerdim.
Hocam YouTube'da da Twitch'te de internetten yiyor. 30dk 720p yayın izledim 30dk da YouTube'Dan video izledim. 7.9GB Olan ek paket 6.4GB'a düşmüş. Siz en son ne zaman kullandınız bu sınırsız paket olayını?

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Ahmet Aydın
Hocam YouTube'da da Twitch'te de internetten yiyor. 30dk 720p yayın izledim 30dk da YouTube'Dan video izledim. 7.9GB Olan ek paket 6.4GB'a düşmüş. Siz en son ne zaman kullandınız bu sınırsız paket olayını?
Yeni kullandım. Hala da bir sorun görmedim. Ayrıca bunun için bir de uyarı yemişim :D Ben iphone ile bağlıyorum ve hiçbir sorun göremiyorum. Paketimden gitmiyor.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Yeni kullandım. Hala da bir sorun görmedim. Ayrıca bunun için bir de uyarı yemişim :D Ben iphone ile bağlıyorum ve hiçbir sorun göremiyorum. Paketimden gitmiyor.
Tamam, her kullanıcının etkilenmediği bir şey olarak varsayıyorum.
Ancak her kullanıcının bunu yapmadan önce kontrol etmesi iyi olur. Bende işlemedi. Belki bir başkasında işler bilemem.

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Ahmet Aydın
Tamam, her kullanıcının etkilenmediği bir şey olarak varsayıyorum.
Ancak her kullanıcının bunu yapmadan önce kontrol etmesi iyi olur. Bende işlemedi. Belki bir başkasında işler bilemem.
İşte ben o yüzden deneyin demiştim. “Deneyin” dediğim halde moderasyon ekibi uyarı vermiş. Bu uyarının kaldırılmasını istiyorum. Ben bir daha denedim. Kardeşimde j3 telefon vardı. Ona bağlandım paketinden yedi. O benim iPhone 7’ye bağlandı ama paketimden yemedi. Bu cihaza göre değişiyor demek ki. Ben deneyin dememe rağmen uyarı alıyorum. Moderasyon uyuyor.

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler

BringThaNoize

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
803
İsim
Ahmet Aydın

SlimShady

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
979
İsim
Faruk Tahta
Bendede öyle oldu

Top Bottom