Neler Yeni

Telefonum Sarj Olmuyor

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
Soketin içinde toz ve kir birikmiş olabilir. Küçük bir iğne ile zarar vermeden içindeki tozları temizleyebilirsin. Büyük ihtimalle düzelecektir fiziksel bir hasar yoksa.

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Enes
300 500 TL bir şey olabilir
tamda sıkışık olduğumuz zamanda oldu ya yapacak bir şey yok eywallah hocam yardım için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Soketin içinde toz ve kir birikmiş olabilir. Küçük bir iğne ile zarar vermeden içindeki tozları temizleyebilirsin. Büyük ihtimalle düzelecektir fiziksel bir hasar yoksa.
dün gece tüm tozları bi pipet yardımıyla temizlemeye çalıştım

Onurkotlutok05

80+ Gold
tamda sıkışık olduğumuz zamanda oldu ya yapacak bir şey yok eywallah hocam yardım için

dün gece tüm tozları bi pipet yardımıyla temizlemeye çalıştım
Bu sefer akciğerler şarj olmayacak :D

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
tam giriyor hocam onda sıkıntı yok
Tam girip girmemesiyle ilgili bir sorun yok zaten. İçerisi toz dolduğunda kablonun ucundaki iletken kısımlar görevini yerine getiremiyor. Küçük bir iğnenin ucuna varsa çift taraflı bant yoksa normal selo bantı kesip yuvarlak şekilde bir ucundan diğer ucuna yapıştırıp sonra düz hale getirip iğnenin ucuna yapıştır. O şekilde temizlemeyi dene içerideki tozları %80 alacaktır bant.

Yalnız bant çok kalın olmasın yoksa şarj yuvasına sokamazsın iğneyi.

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Enes
Tam girip girmemesiyle ilgili bir sorun yok zaten. İçerisi toz dolduğunda kablonun ucundaki iletken kısımlar görevini yerine getiremiyor. Küçük bir iğnenin ucuna varsa çift taraflı bant yoksa normal selo bantı kesip yuvarlak şekilde bir ucundan diğer ucuna yapıştırıp sonra düz hale getirip iğnenin ucuna yapıştır. O şekilde temizlemeyi dene içerideki tozları %80 alacaktır bant.

deneyeceğim hocam olursa yazarım teşekkürler

maalesefki işe yaramadı hocam

Son düzenleme:

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Enes
O zaman sorun şarj soketinde. Nerede yaşıyorsun? Ona göre yaptırabileceğin yer önereyim.
İstanbul bağcılarda oturuyorumda telefonu aldığım telefoncuya götümeyi düşünüyorum

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,705
İsim
Orkun
İstanbul bağcılarda oturuyorumda telefonu aldığım telefoncuya götümeyi düşünüyorum
Telefoncuya değil de Xiaomi servislerine götürsen daha iyi olur. Kadıköy de en bilindik Teknoway var ve onun gibi birkaç yer daha var. Bu yerlere götürmen hem daha ekonomik olur hem işçilikleri genel olarak daha iyi.

Lgoyü

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
716
İsim
Enes
Telefoncuya değil de Xiaomi servislerine götürsen daha iyi olur. Kadıköy de en bilindik Teknoway var ve onun gibi birkaç yer daha var. Bu yerlere götürmen hem daha ekonomik olur hem işçilikleri genel olarak daha iyi.
kısa süreli çözüm olarak düzelttim madi durum düzeldiği zaman soket değişimine götüreceğim teşekkürler yardımlarınız için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,633
Üyeler
157,970
Son üye
Sgdufetry
Top Bottom