Neler Yeni

Telegram Not Coin Nedir

Fatih_123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Fatih Özdemir
Arkadaşlar selam Telegram'da not coin diye bir zımbırtı var coine bastıkça coin miktarınızı artırıyorsunuz 10milyon oldu mu da çekebiliyorsunuz gerçek paraya vs. benim bildiklerim bu kadar benden daha detaylı bilen var mı bu konuyu bilen varsa yardımcı olabilir mi? Telegram'da not coin nedir ne değildir mantıklı mı değil mi vs diye yorumlarınız bekliyorum.

inmli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Y
NOTCoin basit görevleri yaparak NOT kazanabilirsiniz. Telegram üzerinde çalışan bu oyunda günde sadece 5 dakikanızı ayırarak güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Şu an 10 Milyon NOT, Pre markette 250 $ dolar civarında satılıyor.Binance Borsasına girme olasılığı yüksek. Oyunda başlangıç olarak size 100 Bin NOT veriyor. NOT kazandıkça boost yapabilir ve daha fazla NOT kazanabiliyorsunuz.Kısaca bu

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
726
İsim
Furkan ŞENGÜL
değişik, bana göre saçma bir proje

slmslmslm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
822
İsim
slm
NOTCoin basit görevleri yaparak NOT kazanabilirsiniz. Telegram üzerinde çalışan bu oyunda günde sadece 5 dakikanızı ayırarak güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Şu an 10 Milyon NOT, Pre markette 250 $ dolar civarında satılıyor.Binance Borsasına girme olasılığı yüksek. Oyunda başlangıç olarak size 100 Bin NOT veriyor. NOT kazandıkça boost yapabilir ve daha fazla NOT kazanabiliyorsunuz.Kısaca bu
1710791621455.png

yazıyı okuyunca aklıma bu geldi.

Fatih_123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Fatih Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
250 dolar mı iyiymiş emin misin 250$ olduğuna çünkü ben Notcoine baktım 10milyonu 0.06 TON bu da 4 dolar ediyor diye gördüm
Mesaj otomatik birleştirildi:

Alıntıyı görüntüle
yazıyı okuyunca aklıma bu geldi.
Ah be keşke o günlere dönüp bitcoin işine asılsam deli para kazanırdım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,146
Üyeler
140,779
Son üye