Neler Yeni

Televizyon tavsiyesi alinir

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuz Ünlüerler
Var mi guzel f/p. Arkadas sordu oyun icin. Muhtemelen 4k istiyor, kendi de bilmiyor ama siz ona gore verin tavsiyeleri. Guzel bisi olsun diyor, butceyi orta ust yapabilirsiniz.

TwinsR32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
778
İsim
Çağlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/TwinsR32/
Discord
Twins R32#0331
Var mi guzel f/p. Arkadas sordu oyun icin. Muhtemelen 4k istiyor, kendi de bilmiyor ama siz ona gore verin tavsiyeleri. Guzel bisi olsun diyor, butceyi orta ust yapabilirsiniz.
orta üst bütçeden kastın ne?

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuz Ünlüerler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

ayberkd50

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,068
İsim
Ayberk dik
İlgilendiği Kategoriler
Motorlu motorsuz araçlar, telefon(mobil cihazlar), bilgisayar
Instagram
ayberkd50
Tek diyeceğim. Ne yaparsan yap ama samsung veya lg den şaşma.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Orta ust bir televizyon icin ne gerekirse o. Miktar belli degil onu ben belirliycem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ozel bir sebebi var mi genel bir kotuluk mu var

Bütçeyi bilmeden hiçbir şey öneremiyoruz maalesef. Her şey bütçeye bağlı.

gurkn6

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
243
İsim
Gürkan Yıldırım
10k bütçeye var mı öneri

Furkanozr

80+ Silver
Orta ust bir televizyon icin ne gerekirse o. Miktar belli degil onu ben belirliycem.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ozel bir sebebi var mi genel bir kotuluk mu var
Şu videoyu izleyebilirsin seni rahatsız edecek maç izlerken dikey golgelenme sorunu var beyaz ekranda da kötü duruyor 3 aile philips tv kullanıyoruz hepimizinki kusurlu servisi de berbat

crawles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
153
İsim
Can Yurtaçan
Philips 58pus8507 renk doygunluğu, siyahlar, parlaklık, kontrast mükemmel konsolda da baya keyif alıyorum. Ama maç izleyecekseniz önermem digiturk olmasına rağmen gölgelenme oluyor. Onun dışında Netflix ve Oyun için başarılı. Fabrikasyon bir hata ile de karşılaşmadım...

Top Bottom