Neler Yeni

TEMU iade hakkında bilgi

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
Selamlar mouse iadesi ettim fakat böyle bir şey diyor mouse u geri almayacaklar mı tam anlayamadım fotoğraf ektedir.
1722812842095.png

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,610
İsim
Oğuz Oğuz
Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
405
İsim
C.S.
temu iade ile uğraşmamak için ürün sende kalsın, parasını yolluyorum diyor. Bunu çok kişide gördüm . Umarım bizim millet bu durumu suistimal etmez diyeceğim ama içimde de şüphe var tabi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
temu iade ile uğraşmamak için ürün sende kalsın, parasını yolluyorum diyor. Bunu çok kişide gördüm . Umarım bizim millet bu durumu suistimal etmez diyeceğim ama içimde de şüphe var tabi.
suistimal edeceklerini düşünüyorum bende. kargo bile zarzor geldi kalkıp geri kargolayıp alıp denetlemek falan uğraşmazlar olan satıcıya olur.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
ürün mouse. sensörü rezalet kargo geldiğinde kutusu ezikti. sensör alıp takılır mı acaba..
Mesaj otomatik birleştirildi:

mouseun sensörü rezalet oyun içi takılıyor
Ne tür sensör kullanıyor onu öğrenip aliexpreste bakabilirsin.

Loading...

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hiç bilgim yok nasıl yapar ederim bilmiyorum aliexpressten gelirse gümrükte vergi ödüyor muyum tekrar ?
Elektronikcilere sor tamir edilip edilemeyeceğini söyler zaten.
Ayrı olarak tekrar vergi ödemiyorsun temu da ki gibi her şey.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Deniz Eren Poyraz
Instagram
erennpyrz
Elektronikcilere sor tamir edilip edilemeyeceğini söyler zaten.
Ayrı olarak tekrar vergi ödemiyorsun temu da ki gibi her şey.
yakında kaliteli veya sağlam elektronikçi yok gibi en iyisi biraz araştırır bulamazsam forumda mouse sensörlerini anlayan birinden yardım alırım teşekkür ederim

hayriye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
Hayriye
Bu mouselar beş dolara satılıyor genelde aynı bizim Piranha şu bu mantığıyla seri üretim yapılıyor bakın beş dolara yapılmıyor satılıyor arada lojistik zart zurt imalat da var zaten geri dönüşümden yapılıyordur muhtemelen Taylandlı Çinli bir çocuğun kahverengi işlemeli bebek bezinden geri dönüştürüyor :D umarım suistimal edilmez. Aklıma bu tür olaylarda hep iphone geliyor niyeyse adamlar 5-6 döneminde bozulan ürünü alıp yenisini veya daha üstünü veriyordu. Tabi şimdi sıfır ürünü bozuk gönderip garanti dışı bırakıyorlar

Top Bottom