Neler Yeni

Yardım Termal Macun Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yasin Yazlı
10 .nesil gereksiz fazla ısınan bir işlemci ben yerinizde olsam bütçeyi 200 TL falan daha artırır thermal grizzly kyrount extreme serisi alırdım zaten 2 gram en kötü tek işlemciye 3-4 kullanım götürse 2 yıl işlemci için macun derdiniz olmaz
hocam ben idarelik alıyorum beni 1-2 sene idare etsin sıvı sogutucuya geçicem ondan sonra alıcam iyisinden termal macun bana acil lazım çünkü işlemci pubg filan 100dereceleri görüyor + kasanın içinide temizlemem lazım rahatlatmam lazım idarelikden sistemi

TyShame

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
398
İsim
Halil Karagöz
hocam kasayı nerden baksak 2 yada 3 sene yakın temizlemiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

2gr yetermi hocam peki
2 gr yeter hatta isterseniz ekran kartını da yapabilirsiniz. Zaten pullsar alırsanız biraz koyu bir macun 6 ay özelliğini korur ( belli süreden sonra çoğu macun performansı düşüyor) 2 yıl sonra bidaha değiştirirsiniz. Güzel güneş görmeyen bi yerde muhafaza ederseniz macunu 4 5 yıl sonra da kullanabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yasin Yazlı
2 gr yeter hatta isterseniz ekran kartını da yapabilirsiniz. Zaten pullsar alırsanız biraz koyu bir macun 6 ay özelliğini korur ( belli süreden sonra çoğu macun performansı düşüyor) 2 yıl sonra bidaha değiştirirsiniz. Güzel güneş görmeyen bi yerde muhafaza ederseniz macunu 4 5 yıl sonra da kullanabilirsiniz.
bana en fazla 1-2 yıl dayansın yeter sıvı sogutucuya geçicem çünkü o zaman daha iyisi alırım macunun sıvı sogutucuda

tridyboos

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
144
İsim
mehmet şükrü kuş
Instagram
@tridyboos
normalde bende thermaltek vardı ram 16 gb yaptım sogutucu yüzünden 1 tanesi girmiyor ondan stok fanı takmam lazım stok fandan sonra ya 120mm sıvı sogutucu yada 240mm sıvı sogutucuya gecicem
kardeşim almayın şu sıvı soğutucuyu hiçbir anlamı yok gidin 2 fanlı kule tipi soğutucu alın rahatınıza bakım ilerde yok pompa bozulda yok o oldu derdiniz olmaz hemde daha uygun hem daha performanslı

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yasin Yazlı
şuan üstünde takılı olan sogutucu bu tam modelini bilmiyorum ama markası thermaltake
bunun yanına 2 ram sığmıyor ondan idarelikten stok fana geçicem
1725192456094.jpeg

kardeşim almayın şu sıvı soğutucuyu hiçbir anlamı yok gidin 2 fanlı kule tipi soğutucu alın rahatınıza bakım ilerde yok pompa bozulda yok o oldu derdiniz olmaz hemde daha uygun hem daha performanslı
kule tipi sogutucu sıgarmı sıgmazmı bilmiyorum ondan onu pek tercih etmiyorum şimdikine bile büyük geliyor 2 ram takamıyorum ondan stok fana gecçicem

yenigeldim

80+ Silver
şuan üstünde takılı olan sogutucu bu tam modelini bilmiyorum ama markası thermaltake
bunun yanına 2 ram sığmıyor ondan idarelikten stok fana geçicem
Alıntıyı görüntüle

kule tipi sogutucu sıgarmı sıgmazmı bilmiyorum ondan onu pek tercih etmiyorum şimdikine bile büyük geliyor 2 ram takamıyorum ondan stok fana gecçicem
Macundan önce bunu değiştir. Macun bi fayda vermez bu fanla. Tek fanlı kule tipi bile işini görür. Macuna boşa para verme

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yasin Yazlı
Macundan önce bunu değiştir. Macun bi fayda vermez bu fanla. Tek fanlı kule tipi bile işini görür. Macuna boşa para verme
şimdilik intelin stok fanına gecicem ramları tekabilmem için bunu çıkarıcam ileriki zamanlarda degiştiricem fanı

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Yasin Yazlı
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular