Neler Yeni

The Long Dark Efsanevi Mızrak

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Ensar
Arkadaşlar The Long Dark oynuyordum. Oynayanlar bilecektir, oyunda bir ayı var, o ayıyı öldürmek için bir mızrak var ve onu almak gerekiyor. Fotoğrafta gördüğünüz yere kadar geldim. Ama aşağıya inebilmek için dağcılık halatı gerekiyor ve ben ağırlık yaptığı için onu bırakmıştım.. Bu kadar yol geldim, oynayan bilen varsa acaba gelirken yolda biryerde halat var mı? Ben görmemiş olabilir miyim?
IMG_20200615_223042.jpg

Son düzenleme:

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
The Long Dark oyuncunun elinden (çaktırmadan) tutan bir oyun. Hatırlamıyorum ama kesin bir yere bir halat bırakmışlardır.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Ensar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
The Long Dark oyuncunun elinden (çaktırmadan) tutan bir oyun. Hatırlamıyorum ama kesin bir yere bir halat bırakmışlardır.
Ben de öyle düşünüyorum, oyun bu kadar yoldan geri döndürmez herhalde.. Neyse aramaya devam... Cevabın için teşekkür ederim.

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Ben de öyle düşünüyorum, oyun bu kadar yoldan geri döndürmez herhalde.. Neyse aramaya devam... Cevabın için teşekkür ederim.
Pek yardımcı olamadım ama iyi oyunlar dilerim.

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,129
İsim
Ensar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pek yardımcı olamadım ama iyi oyunlar dilerim.
Teşekkür ederim. Bu arada halata gerek yokmuş. En azından şimdilik.. Ben yanlış yöne gidiyormuşum. Yani orayla şu an için işimiz yokmuş.

Top Bottom