Neler Yeni

🔥🔥🔥 THULL AKILLI SAAT ( nays ile 228 lira ) 🔥🔥🔥

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Ben cakma apple watch alacagima orjinal cin mali alirim kafasindayim haci iptal etmeyecegim reederi. Üstelik plastik kordon vb de onemli saglik acisindan. Su gecirmemezlik de belli degil.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Foto bekliyorum :)
el feneri modu ya da arka planı beyaz olan bir şey olsa atacaktım da bulamadım maalesef , eve geçince yapabilirsem atayım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu cihazla spotify kontrolü yapılabiliyor mu hocam ?
müzik kontrol uygulaması var evet

Ben cakma apple watch alacagima orjinal cin mali alirim kafasindayim haci iptal etmeyecegim reederi. Üstelik plastik kordon vb de onemli saglik acisindan. Su gecirmemezlik de belli degil.
Reeder neden size bu kadar kaliteli geliyor tam anlamadım ikisi de çin de üretiliyor bunların malzeme kalitesi olarak ta bence Thull daha iyi ama yine de siz bilirsiniz. Hayırlı olsun.

AggY

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
umut
el feneri modu ya da arka planı beyaz olan bir şey olsa atacaktım da bulamadım maalesef , eve geçince yapabilirsem atayım.

müzik kontrol uygulaması var evet

Reeder neden size bu kadar kaliteli geliyor tam anlamadım ikisi de çin de üretiliyor bunların malzeme kalitesi olarak ta bence Thull daha iyi ama yine de siz bilirsiniz. Hayırlı olsun.
hocam reeder i almamak için en büyük sebep zaten ekran kasa oranı çok kötü zaten bunların tek amacı görüntü o ekranla hiç takılmaz

Foto bekliyorum :)
hocam bu videoda 3.21 de ekran kasa oranı gözüküyor bakabilirsin

A_TURAN_A

80+ Bronze
hocam reeder i almamak için en büyük sebep zaten ekran kasa oranı çok kötü zaten bunların tek amacı görüntü o ekranla hiç takılmaz

Bence de ekran kasa oranı çok kötü , reeder gibi akıllı saati trendyol da 144 liraya alınabiliyor zaten kuponla felan daha ucuza da geliyor . reeder parasını haketmiyor bence de .

Videoyu gördüm evet bir tane daha inceleme videosu linki var konu başlığın da oradan da bakabilirsin orasıda güzel incelemiş.

A_TURAN_A

80+ Bronze

Hocam saatte hoparlör bile varmış müzil açtım az önce saatten 😂

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Hocam saatte hoparlör bile varmış müzil açtım az önce saatten 😂
Şu gecirmemezligi de var mı acaba merak ettim

Reeder fanboyu değilim yanlış anlama. Yeni aldım reeder bugun paketini açıp kullanacagim duruma göre belki iade yaparım ama hiç ugrasasim yok

Reedere baktım surekli olarak kan basıncı ölçme, uyku saati hesaplama vb ozellikleri var o yönden hoşuma gitti üstelik dekor olarak da güzel gibi görünüyor

A_TURAN_A

80+ Bronze
Şu gecirmemezligi de var mı acaba merak ettim

Reeder fanboyu değilim yanlış anlama. Yeni aldım reeder bugun paketini açıp kullanacagim duruma göre belki iade yaparım ama hiç ugrasasim yok

Reedere baktım surekli olarak kan basıncı ölçme, uyku saati hesaplama vb ozellikleri var o yönden hoşuma gitti üstelik dekor olarak da güzel gibi görünüyor
yok hocam yanlış anlamadım renkler ve zevkler tartışılmaz saygı duyarım . O özellikler Thull da da var ama reeder görünüşü felan da hoşunuza gitti sanırım. Reederda da su geçirmezlik özelliği yok , ikisinde de su ve toza karşı dayanıklılık var.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,038
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
yok hocam yanlış anlamadım renkler ve zevkler tartışılmaz saygı duyarım . O özellikler Thull da da var ama reeder görünüşü felan da hoşunuza gitti sanırım. Reederda da su geçirmezlik özelliği yok , ikisinde de su ve toza karşı dayanıklılık var.
Reeder 5ATM(50MT) suya dayanıklılk sunuyor hocam

WhoCares

80+ Gold
benim arkadaşa geldi bugun o indirimlerden gelen reeder bence güzel kullanilabilir titreşim olayi felen hoş olmuş baya :kekw:

yaman..k

80+ Bronze
alınır mı sizce hat filan takılıyomu

Top Bottom