Neler Yeni

🔥🔥🔥 THULL AKILLI SAAT ( nays ile 228 lira ) 🔥🔥🔥

A_TURAN_A

80+ Bronze
alınır mı sizce hat filan takılıyomu
hat takılmıyor ama bluetooth üzerinden telefonla konuşma var diye biliyorum. hoparlörü ve mikrofonu var saatin öyle yazıyor . hoparlörü denedim ama mikrofonu deneyemedim daha. Bence alınır neden dersen 1.8 inch IPS ekran , akıcı arayüz , 260mah batarya , nabız ölçer , tansiyon ölçer , hesap makinesi , müzik kontrol, hoparlör, mikrofon , oyun da oynanabiliyor daha var da aklımda kalan bnlar aradığınız her şey var nerdeyse.

insann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Nail YALDIZBAŞ
@A_TURAN_A hocam sizce Zeblaze Btalk Lite nasıl ? Bende var da düşüncenizi merak ettim.
@ijustfaruk hocam Zeblaze şu an kaç TL' ye geliyor? Hayırlı olsun şimdiden.

A_TURAN_A

80+ Bronze
@A_TURAN_A hocam sizce Zeblaze Btalk Lite nasıl ? Bende var da düşüncenizi merak ettim.
@ijustfaruk hocam Zeblaze şu an kaç TL' ye geliyor? Hayırlı olsun şimdiden.
Bence çok pahalı ya zeblazede alsanız Thull da alsanız , ekran gövde oranları aynı bataryası da aynı gibi diğer özelliker de de çok fark olacağıunı zannetmiyotum Thull da mesaj gösterecek zeblazede de mesaj gösterecek , zeblazenin yaptıklarının yüzde 90 nının Thul da yapacak diye düiünüyorum.

insann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Nail YALDIZBAŞ
Bence Zeblaze daha iyi ama neyse. Aliexpress Super Deals' te 220 TL' ye geliyordu Tosla ile ama ben ertelediğim için zam geldi ve 310 TL' ye aldım ve bu fiyata gayet iyi saat. Bu arada bir şey soracagim çok önemli değil ama Thull saatinde hangi oyunlar var ?

A_TURAN_A

80+ Bronze
Bence Zeblaze daha iyi ama neyse. Aliexpress Super Deals' te 220 TL' ye geliyordu Tosla ile ama ben ertelediğim için zam geldi ve 310 TL' ye aldım ve bu fiyata gayet iyi saat. Bu arada bir şey soracagim çok önemli değil ama Thull saatinde hangi oyunlar var ?
Ben zaten Thull daha iyi demedim ikisinin de aynı özellikleri olacak birinin yaptığını diğeride yapıyor küçük farklar var tek . Zeblaze bir tık batarya biraz da malzeme kalitesinde ndaha iyi ama Thull da da extra özellikler var tansiyon , termometre vs gibi . ben zeblazenin fiyatını 500 küsür diye biliyordum o zman aynı fiyata geliyorsa zeblaze daha mantıklı. Oyun bir tane var başka oyun yükleniyor mu bilmiyorum , adını unuttum oyunun kuş böyle aralardan geçmeye çalışıyor 😂 😂

insann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Nail YALDIZBAŞ
Ben zaten Thull daha iyi demedim ikisinin de aynı özellikleri olacak birinin yaptığını diğeride yapıyor küçük farklar var tek . Zeblaze bir tık batarya biraz da malzeme kalitesinde ndaha iyi ama Thull da da extra özellikler var tansiyon , termometre vs gibi . ben zeblazenin fiyatını 500 küsür diye biliyordum o zman aynı fiyata geliyorsa zeblaze daha mantıklı. Oyun bir tane var başka oyun yükleniyor mu bilmiyorum , adını unuttum oyunun kuş böyle aralardan geçmeye çalışıyor 😂 😂
Flappy Bird hocam o :).

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
ÜRÜNÜ A101 MAĞAZASINA GİDİP NAYS İLE ALIRSANIZ %10 GERİ ÖDEME VERİYOR - 228 LİRAYA GELMİŞ OLUYOR.
ÜRÜNÜ SİTESİNDEN ALIRSANIZ VE NAYSLA ÖDERSENİZ 20 TL KARGO ÜCRETİYLE - 246 LİRAYA GELMİŞ OLUYOR.

-ÜRÜN LİNKİ-

-İNCELEME VİDEOSU-

-İNCELEME VİDEOSU 2-

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

reeder s2 max VS thull smart watch
- Ekran gövde oranı
- Ekran netliği
- Extra tuş ( döndürülebilen tuş )
- Kordon bulunabilirliği ve çeşitliliği (birçok çeşit iphone kordonu uyuyor ve çakma kordonlar çok daha ucuz her rengini alıp takabilirsiniz)
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
- Kablosuz şarj
- Uygulama kalitesi
- Oyun vs gibi birçok farkla THULL çok daha iyi .

reeder s2 max VS thull smart watch bu iki videoyu izlerseniz farkı net bir şekilde görebilirsiniz.
Belki Türk malı daha kalitelidir diye düşünebilirsiniz ama reeder da polosmart gibi çinde üretilen malı marka ismi basıp Türkiye de satıyor.
hocam nays ile fiziksel ödeme nasıl oluyor

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,302
İsim
Ahmet Sevinç
Sağolun bir an ismini unuttum 😂 😂
Mesaj otomatik birleştirildi:

NFC ile post cihazına okutularak oluyor.
temazsız ödemeyi aç diyor onu açarak yapmam lazım değil mi

Furkanozr

80+ Silver
Reeder telefonlara 1 kamera koyup 3 lens ile 3 kamera var diyen sahtekar rezalet bir firmadır bir çok ürünü şuana kadar gördüğüm en dandik ürünler paranızı çöpe atmayın

insann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Tarık Nail YALDIZBAŞ
Dediğim gibi Super Deals' te 220 TL' ye düşmüştü Tosla ile ama şu an vergisiz 276 TL. Sepete ekleyince alttaki hata çıkıyor, o yüzden şimdiki fiyatını bilmiyorum.
1691782738447.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

evet su geçirmezlik yok dayanıklılık var ikisinde de .
IPV68 su geçirmez mi suya dayanıklı mı oluyor anlayamadım ya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,873
Üyeler
156,534
Son üye
muroo24
Top Bottom