Neler Yeni

TOGG, Almanya'da test için görüntülendi!

louis bloom

80+ Silver
Arkadaş çıkarıyor maalesef kusura bakmayın cehaleti kaldıramıyorum.
puhaha 2023 de çıkıcaktı abe yia OQIWTPWEIOPYTPWRIY türkler mültecilerden daha ahlaksızdır diyen hükümetinle seni baş başa bırakıyorum olan genç nesle oluyor muhatap olma daha yol al

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
konu ile alakası şu BU HÜKÜMETİN ARABASINA DA YAPTIĞI YENİLEĞE DE GÜVENMİYORUZ. Togg 2023 çeyrekte çıkacak demiştin değil mi al sana kapak birader :

Alıntıyı görüntüle

şimdi milleti rahatsız etmek yerine @kaanwiped gel instagrama yaz buradan car car hükümet yalakalığı yapma

Neyse öğrenmiş oldum bundan sonra daha doğru kaynaktan araştırırsın

louis bloom

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
Olayları partiye nasıl bağladın onu anlamadım araba konuşuyorduk tarafsız siyasetsiz şekilde

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Yasin Seyrekoğlu
ya hükümeti destekleyin desteklemeyin diğer sorunlarla ne alakası var araba üretiminin ülkemiz için bir adım bu pahalımı geldi almassın kardeşim ekonomiye katkı sağlasın yeter burda siyasicilik yapıyorsunuz çalışan mühendisinden çaycısına kadar emeği geçen her kesimden kitle var o yüzden projeye psikolojik destek olmuyorsanız köstek olmayın şahsi fikrimdir

louis bloom

80+ Silver
Olayları partiye nasıl bağladın onu anlamadım araba konuşuyorduk tarafsız siyasetsiz şekilde
birader 2023 ilk çeyrek demedin mi togg un haber geçmişini araştır bakalım bi 2021 d eçıkacak satışa dendi mi denmedi mi adama kaynak attım hala uzatıyor ben bu araba olayını desteklememe sebebim hükümete güvenmiyor oluşum güvenmeme sebebimi de sana kaynakla attım daha fazla tartışmayalım senin inandığın doğru senin inandığın şekilde kalsın uzatmayalım kolay gelsin

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Yusuf Yılmazer

MrYılmazer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Yusuf Yılmazer
Git diğer markalar hangi ülkede üretiliyor araştır gel. Çocuk olduğun çok belli seninle tartışma seviyesine inemem size heykel fabrikası yapacak adam lazım doğru.
yorumlara bakiyorudum , kim daynamayip heykel diyecek diyordum :) 😊😊😊
dostum ugraşma eleştirmek isteyen yalan dogru bir şey bulup eleştirir , vizyonu olan adam biraz destek cikmaya calişir :)
bunun en büyük orneğini iha siha teknolojisi uretilirken yaşadik
Mesaj otomatik birleştirildi:

TOGG gerçekten başarılı olmuş umarım fiyatı da öyle olur 800 bin den başlayabilir deniliyor giriş paketi
800k iyi fiyat olur

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
yorumlara bakiyorudum , kim daynamayip heykel diyecek diyordum :) 😊😊😊
dostum ugraşma eleştirmek isteyen yalan dogru bir şey bulup eleştirir , vizyonu olan adam biraz destek cikmaya calişir :)
bunun en büyük orneğini iha siha teknolojisi uretilirken yaşadik
Mesaj otomatik birleştirildi:

800k iyi fiyat olur
Bilmezmiyim orda çalışıyorum 😍

Bura.K

80+ Silver
1. bu hükümetin yaptığı hiçbirşeyi desteklemem
2. neden araba yapar bir hükümet anlamıyorum
1- Kör bir muhalefet destekçisinin. AKP koyunlarından 1 gram farkın yok. Böyle "muhalefetlik" değil "taraftar" olursun yani takım tutar gibi parti tutarsın.
2- Ülkeye döviz girişini sağlayıp yerli yatırımlara destek vermek için.

Bu kadar cahil konuşmayın. Konu hakkında fikriniz yoksa da yürüyüp gidin konudan. Akşam akşam sinirlerimiz bozdun.

Top Bottom