Neler Yeni

TOGG, Almanya'da test için görüntülendi!

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,427
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
TOGG gerçekten başarılı olmuş umarım fiyatı da öyle olur 800 bin den başlayabilir deniliyor giriş paketi

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
McDonalds devletin mi kardeşim? Özel şirketin istediğine satar karışamazsın? Bilip bilmeden saçma sapan muhalafet olacağım diye konuşuyosun boş boş. Ekonomi kötü zaten ona lafımız yok ancak bu arabayı desteklememiz lazım. Bu arabaya yapılan geçmiş senelerde Devrim'e yapılandır arkasında durun.

Son düzenleme:

rangerpd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Alperen Atılgan
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
Diş Hekimliği okuyorum kanka :D yukarıda instagramı yazdım cehalet tartışması yaparız seninle bol bol
Diş hekimliği okuyor ama daha araştırmayı bilmiyor 2022 son çeyrekte çıkacak araca 2021 de çıkacaktı hani diyor, Apple 15 yıldır elektrikli araç çıkarmayı planlıyor neden çıkaramadı diyorum; cevabını veremeyip Apple ile bizi mi karşılaştırıyorsun diyor, aracın parçaları yerli üretim bile değil diyor bende diyorum ki BMW Mecedes Apple Tesla kendi mi üretiyor diyorum cevap veremiyor şimdi de gelmiş cahil dedim diye diş hekimliği okuyorum diyor okudun da ne oldu sorduğun sorudan verdiğin cevaplardan araştırma yapmamış kulaktan duyma bilgilerle sallayan biri olduğun belli 😂

louis bloom

80+ Silver
Uygunsuz Dil
Diş hekimliği okuyor ama daha araştırmayı bilmiyor 2022 son çeyrekte çıkacak araca 2021 de çıkacaktı hani diyor, Apple 15 yıldır elektrikli araç çıkarmayı planlıyor neden çıkaramadı diyorum; cevabını veremeyip Apple ile bizi mi karşılaştırıyorsun diyor, aracın parçaları yerli üretim bile değil diyor bende diyorum ki BMW Mecedes Apple Tesla kendi mi üretiyor diyorum cevap veremiyor şimdi de gelmiş cahil dedim diye diş hekimliği okuyorum diyor okudun da ne oldu sorduğun sorudan verdiğin cevaplardan araştırma yapmamış kulaktan duyma bilgilerle sallayan biri olduğun belli 😂
kanka hepsine cevap yazdim ancak koyun koyundur meeler durur sen bu kafada devam
et 2023 te super guc olacaksiniz, sizler makarna yemeye devamkeee

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
kanka hepsine cevap yazdim ancak koyun koyundur meeler durur sen bu kafada devam
et 2023 te super guc olcaniz sizler makarna yemeye devamkeee
Terbiyesizi görüyorsunuz bunlar sözde kendilerini aydın kesim sanarlar ama araştırmayı bile beceremeyip utanmadan sizinle tartışıp saygı sınırlarını aşarlar. Bunlara heykel verin sevinsinler.

louis bloom

80+ Silver
Terbiyesizi görüyorsunuz bunlar sözde kendilerini aydın kesim sanarlar ama araştırmayı bile beceremeyip utanmadan sizinle tartışıp saygı sınırlarını aşarlar. Bunlara heykel verin sevinsinler.
baba makarnanın yanında kömürde veriyorlardı sen de haklısın devammmm
Mesaj otomatik birleştirildi:

ulan konuşmayım konuşmayım diyorum da şu hükümeti hala savunma becerisine nasıl sahip olabiliyorsunuz olum neresinden tutarsan çürük elma daha geçen suriyeli gençler için kaç milyon tl ye festival yapıldı senin üni öğrencin 850 tl geri ödemeli kredi ile geçiniyor lan ETIPQWEITPOQ https://www.cumhuriyet.com.tr/turki...r-5-yildizli-otelde-5-gun-agirlanacak-1934778

yazık lan size biraz halkınızı düşünün

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
Olayı parti meselesi sanıyor sinek kim yaparsa desteklerim.

ulan konuşmayım konuşmayım diyorum da şu hükümeti hala savunma becerisine nasıl sahip olabiliyorsunuz olum neresinden tutarsan çürük elma daha geçen suriyeli gençler için kaç milyon TL ye festival yapıldı senin üni öğrencin 850 TL geri ödemeli kredi ile geçiniyor lan ETIPQWEITPOQ https://www.cumhuriyet.com.tr/turki...r-5-yildizli-otelde-5-gun-agirlanacak-1934778

yazık lan size biraz halkınızı düşünün
Bizim sorulara cevap veremedin yediremeyip bunu mu çıkardın konumuzla ne alakası var birkere

louis bloom

80+ Silver
Türk gencine Türk vatandaşına ''Türk halkı Mültecilerden daha ahlaksızdır'' diyen bir hükümetin yaptığı hiçbir yeniliğe güvenmem sırtımı da dayamam arabanızda sizin olsun diğer her şeyde hükümete güvenmeye devam edin https://haber.sol.org.tr/haber/soyl...i-kati-sozleri-bakanlik-sitesinde-sansurlendi

daha geçen gün adam canlı yayında neler dedi bu makarnaya çin tuzu atıyorlar bence sizde bağımlılık yapmış (sırf ağlıyorsun diye 2 dir attığım her konu mesajına link koyuyorum :D )

FatihCevik

80+ Silver
En İyi Cevap
3

Bizim sorulara cevap veremedin yediremeyip bunu mu çıkardın konumuzla ne alakası var birkere
Türk gencine Türk vatandaşına ''Türk halkı Mültecilerden daha ahlaksızdır'' diyen bir hükümetin yaptığı hiçbir yeniliğe güvenmem sırtımı da dayamam arabanızda sizin olsun diğer her şeyde hükümete güvenmeye devam edin https://haber.sol.org.tr/haber/soyl...i-kati-sozleri-bakanlik-sitesinde-sansurlendi

daha geçen gün adam canlı yayında neler dedi bu makarnaya çin tuzu atıyorlar bence sizde bağımlılık yapmış
Arkadaşlar tartışmanızı özelden yapın lütfen konu amacından çıkıyor.

louis bloom

80+ Silver

konu ile alakası şu BU HÜKÜMETİN ARABASINA DA YAPTIĞI YENİLEĞE DE GÜVENMİYORUZ. Togg 2023 çeyrekte çıkacak demiştin değil mi al sana kapak birader :

1653059472890.png

şimdi milleti rahatsız etmek yerine @kaanwiped gel instagrama yaz buradan car car hükümet yalakalığı yapma

Top Bottom