Neler Yeni

TOGG, Almanya'da test için görüntülendi!

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
bana bu araba koca bir yalan gibi geliyor hadi, hayırlısı

OnurCiftci26

80+ Bronze

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ

louis bloom

80+ Silver
Öyle zaten.

Aynen kardeşim her şey bitmiş son aşamalara gelindi. Fabrikada bir sürü mühendis çalışıyor aracı bitirebilmek için ama sana yalan geliyor.
yalan olmasa kaç yazar 1 milyon tl den aşağı olmayacak dışarının arabasıyla aynı para ne anladım yerli üretimden

McQueen95

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
ömer eren ilkaya
Instagram
Erenilkaya
Steam
McQueen
Twitter
bayanmayanbay
Discord
bayanmayanbay#2566
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Neden Almanya diyecek arkadaşlar için birkaç açıklama yapayım.

Araçlar birçok testten geçerler en soğuklardan (Kutupta) en sıcaklara (Afrika'da) ve en son araçlar Almanya'nın Nürburgring pistine getirilir ve alt takımlara son ayarlar ve konfigürasyonlar yapılır. En iyi şartlar oradadır. Toyota'dan tutun Ferrari'ye kadar hepsi oraya gider.
1M 1.5M civarında satılır diye tahmin ediyorum ki param olsa buna vereceğime giderim mercedes veya audiye binerim hiç sanmıyorum türklerin bu araca bu kadar para vereceğini

OnurCiftci26

80+ Bronze
yalan olmasa kaç yazar 1 milyon TL den aşağı olmayacak dışarının arabasıyla aynı para ne anladım yerli üretimden
Senin o elektrik bataryalarının kaç TL olduğundan haberin var mı? Elektrikli arabayı yapmak şu an ucuz değil ileride kendi teknolojini yaparak daha ucuza mal edebilirsin ancak şu an mümkün değil.

rangerpd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Alperen Atılgan
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama

louis bloom

80+ Silver
1 milyona bu segmentte elektrikli araç yok
@OnurCiftci26 1 / 1.5 m verecek param olsa bunu alacağıma sağlamlaşmış araba firmalarından birinden alırım bmw vb. elektirikli olacak şartım yok sonuçta Bu araç üretildiğin de aldın diyelim parça bulunması zor olacak arıza yaptığında tak diye parçasını bulamayacaksın bile ayrıca normal şartlarda bu araba 2021 de yollarda olacaktı 1/2 sene konuşulmadı şimdi yeniden hükümet tarafından dillendirilip hızlandırılıyor işlemler neden çünkü seçim yaklaştı oy için değil de millet için yapılsa bu ekonomi de 1 1.5m tl aralığında fiyat tahmini yapılmazdı. Çalıp çırparak bizden alınan paralarla bunu alıp binenleri görüp ooo ne mutlu türküm diye yaptık işte yaparsa **parti yapar diye milleyetçilik yaparız artık .D

rangerpd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
58
İsim
Alperen Atılgan
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
yalan olmasa kaç yazar 1 milyon TL den aşağı olmayacak dışarının arabasıyla aynı para ne anladım yerli üretimden
ben alacagım diye bakma da ulkeye ihracat geliri saglayacak diye bak

OnurCiftci26

80+ Bronze
@OnurCiftci26 1 / 1.5 m verecek param olsa bunu alacağıma sağlamlaşmış araba firmalarından birinden alırım bmw vb. elektirikli olacak şartım yok sonuçta Bu araç üretildiğin de aldın diyelim parça bulunması zor olacak arıza yaptığında tak diye parçasını bulamayacaksın bile ayrıca normal şartlarda bu araba 2021 de yollarda olacaktı 1/2 sene konuşulmadı şimdi yeniden hükümet tarafından dillendirilip hızlandırılıyor işlemler neden çünkü seçim yaklaştı oy için değil de millet için yapılsa bu ekonomi de 1 1.5m TL aralığında fiyat tahmini yapılmazdı. Çalıp çırparak bizden alınan paralarla bunu alıp binenleri görüp ooo ne mutlu türküm diye yaptık işte yaparsa **parti yapar diye milleyetçilik yaparız artık .D
Kardeşim ilk çıktığında dediler zaten 2022 sonunda çıkması planlanıyor diye git ilk duyurulduğu zamanki haberlere bak.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,017
Üyeler
158,019
Son üye
The0rd3r
Top Bottom