Neler Yeni

TOGG, Almanya'da test için görüntülendi!

Dahası  
Reaksiyon skoru
222
İsim
Murat
1- Kör bir muhalefet destekçisinin. AKP koyunlarından 1 gram farkın yok. Böyle "muhalefetlik" değil "taraftar" olursun yani takım tutar gibi parti tutarsın.
2- Ülkeye döviz girişini sağlayıp yerli yatırımlara destek vermek için.

Bu kadar cahil konuşmayın. Konu hakkında fikriniz yoksa da yürüyüp gidin konudan. Akşam akşam sinirlerimiz bozdun.
+1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,074
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
yorumlara bakiyorudum , kim daynamayip heykel diyecek diyordum :) 😊😊😊
dostum ugraşma eleştirmek isteyen yalan dogru bir şey bulup eleştirir , vizyonu olan adam biraz destek cikmaya calişir :)
bunun en büyük orneğini iha siha teknolojisi uretilirken yaşadik
Mesaj otomatik birleştirildi:

800k iyi fiyat olur
Giriş için knka

✓Arda

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kaplaması çok kötü.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,260
İsim
Ahmet Sevinç

Cihangir

80+ Gold

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,820
İsim
Mert Metshi
Çok kapalı değil mi ya camlar çok küçük boğar insanı

Juiclair0

80+ Silver

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Çok kapalı değil mi ya camlar çok küçük boğar insanı
Büyüklük olarak mı karartma olarak mı. Karartma ise o isteğe göre değiştirilebilir o dışındaki kaplama gibi araçların detayları belli olup sızdırılmasın diye yapıyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence bu araçta katarlara satılır +1
Bi biz satılmadık zaten katarlılara

Mertpk

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,820
İsim
Mert Metshi
Büyüklük olarak mı karartma olarak mı. Karartma ise o isteğe göre değiştirilebilir o dışındaki kaplama gibi araçların detayları belli olup sızdırılmasın diye yapıyorlar
Arka cam ve yan camlar boyut olarak gözüme küçük geldi

Farway

80+ Silver
TOGG'un tüm üretim bantlarını üreten firmada staj yaptım (otomotiv mühendisliği okuyorum) Ciddi bir çalışma var ve gerçekten bitti sayılır tüm hatlar. Gizli bilgilerde edindim medyaya yansımayan fakat burada paylaşamam. Ek olarak şuan ki aracın üretiminin gecikmesinin en büyük nedeni, TR de ki fason üreten tedarikçiler. Araç yerli olsun diye fason denilen( her hangi küçük veya büyük hammadde , parça vb.) parçaların tedariği Türk firmalardan yapılıyor. Fakat Türk tedarikçileri devamlı olarak kalite kontrol standartlarını sağlamayan ürün gönderiyor. Bizim mühendisler de parçaları kabul etmeyince süreç uzuyor. Kısacası keşke Ülkemizdeki tedarikçi firmalar bakkal gibi değil de profesyonel çalışsalar.
Aynen kanka herşeyi yurtdışından al, tasarımı bile yabancı çizsin, civatanın yerli olmasına özen göster 🤣 Alamanya arabayı gıskanır he çok dolaştırmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emin Yalçın
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle

Neden Almanya diyecek arkadaşlar için birkaç açıklama yapayım.

Araçlar birçok testten geçerler en soğuklardan (Kutupta) en sıcaklara (Afrika'da) ve en son araçlar Almanya'nın Nürburgring pistine getirilir ve alt takımlara son ayarlar ve konfigürasyonlar yapılır. En iyi şartlar oradadır. Toyota'dan tutun Ferrari'ye kadar hepsi oraya gider.
Çok guzel durmuyor mu

Top Bottom