Neler Yeni

Togg Bir Araba Markası Değil

Yasir

80+
AKP li de CHP li de MHP li de değilim parti tutmuyorum tarafsızım CHPliler çok kötülüyor AKPliler yanlışları bile doğru kabul ediyor ama bu arabayla gururlanılmaz neden gururlanayım şuana kadar devlet bana ne katkı sağladı da ben ona destek olayım? Türk malını küçümsemiyorum çünkü türk malı değil şuana kadar çıkan hangi Türk malı ürün iyi, güzel, ucuz oldu zaten böyle olsaydı insanlar Apple, Samsung alacağına Vestel alırdı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu araba Rolls Royce u bırak teslanın yanından geçemez. Bu ülkede clionun 250k olmasının sebebi vergilerdir, vergilerde yerli üreticiyi korumak amaçlı ihtal ürünlere uygulanır bu yüzden manıtken toggun en dandik avrupa malından daha ucuz olması gerekiyorki sen gidip rolls royce ile karşılaştırıyorsun azıcık araştırın.
Yazık kafana.

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,735
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Yani mesela Asus var. Asus'un ROG'u bir nevi TOGG mu oluyor?

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Yani mesela Asus var. Asus'un ROG'u bir nevi TOGG mu oluyor?
Aynen. Adam röportajda açıklıyor. Bizim asıl amacımız araba üretmek değil. Araba sadece bir maşa. Bir ürün. Asıl amacımız ekosistem yaratmak ve müşteriye üst düzey deneyim yaşatmak.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Random attığın mesaj %100 doğru kardeşim. Gülüyorsun ama adam haklı. Asgari ücretin 10 katı fiyatına veremeyeceklerse hiç boşuna üretmesinler. 300 k sıfırı olacaksa halk zaten yararlanamayacak.
300bin olursa ben alırım.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Ya abi bırak. Adam elektrikli arabanın 50k olmasını bekliyor herhalde. Zaten CEO fatihcevikin söylediğine göre açıklamış. Sektöre afilli girmek için lüküs giriyoruz. Daha uygun fiyatlı araçlarımız olacak diye.

Babam da 400K olursa alırım diyor.

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
İmkansız, bundan çok pahalı olacaktır. Kalitesiz falan değil araç, elektrikli bir de. Türk halkının kullanımı için üretilmiyor esasında. Türkiye'de bir elin parmaklarını geçemeyecek alabilecek sayısı. Alabileceklerin büyük çoğunluğu da almaz zaten. İstanbul'da bile zor kullanırsın elektrikli aracı. Türkiye hâlâ zayıf bu konudan. Son zamlardan sonra da neredeyse kilometre başı 1 TL yakmaya başladı elektrikli araçlar. Çıktığı zaman ne durumda olur Allah bilir. Benzinden de pahalıya geliyor. Tercih eden olmayacaktır düzgün. Amaç yurt dışına satım yapabilmek. Onda muvaffak oluruz umarım, Tesla gibi rakipleri olacak. Onlara göre uygun fiyattan vermeliler, sorunsuz olmalı.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
971,777
Üyeler
153,606
Son üye
bilalafsin1
Top Bottom