Neler Yeni

Togg yapılamaz diyenler nerede acaba?

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Tam bir yürüyen cahillik
İstersen forumda tarih kapışması yapalım kazanırsam özür dileyip bu ülkeye ettiğin hakaretlerden küfürlerden özür dileyip bir daha yapmayacağına söz verecek misin? Hodri meydan. Benim genel kültürüm ve tarih sevgimin bilgimin yanından geçemezsin. Sen ve liseli arkadaşlarına benzemem ama önce biraz kitap oku sosyal medya dili ile konuşmam ben.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,952
İsim
tümen dağ
1667128834928.png

İceWolf

80+ Silver
İstersen forumda tarih kapışması yapalım kazanırsam özür dileyip bu ülkeye ettiğin hakaretlerden küfürlerden özür dileyip bir daha yapmayacağına söz verecek misin? Hodri meydan. Benim genel kültürüm ve tarih sevgimin bilgimin yanından geçemezsin. Sen ve liseli arkadaşlarına benzemem ama önce biraz kitap oku sosyal medya dili ile konuşmam ben.
Adam sürekli birilerine cahil yada pudracı diyor ama hiçbir yazdığında doğru dürüst ne bir bilgi var nede araştırma var. Acaba Cahil dersem benim cehaletimi sorgulayamazlarmı diye düşünüyor, Yoksa çok derin alimde bizmi anlayamıyoruz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
enes
batarya çin tasarım çin parçaların çoğu italyan daha sayamadğım nicesi elektrikli arabaları telefon şirketleri bile yapıyor bize mercedes bmw içten yanmalı vidasına kadar yerli bir marka otomobil lazım sadece toggu burada birleştirip satıyoruz ve 1mn ne yakın bir fiyata askeri üretli tofaşa binmeye devam koyunlar saçma cevaplar yazmasın mantıklı yazanlarla tartışırım

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Türkiye hakkında güzel tek bir şey söyleyen her insana malum partili, pudracı veya hakaret tarzı şeyler söyleyenler bu vatana yaptıkları zararın farkında değiller. Girdiği her platformda Türkiye'ye hakaret edip Amerika'da çöpçü olma hayali kuran bu topluluk, aynı zamanda Atatürkçü olduğunu iddia edip Atatürk fotoğrafları altına yorumlar atıp zevke geliyor :) Atatürk'ün nasıl şartlarda bile ülkesini kötülemediğini aksine bu ülke için neler yaptığını da düşünecek bir zeka da yok ne yazık ki.. Amerika gel vatandaşlık vereceğim ama ülkeni kötüle dese zaten yapıyorum diyerek kedi gibi kabul edecek adamlar Türkiye'de Atatürk'ü seviyor ayaklarına yatıyor. Tarih, sanat, bilimden anlamayan bu topluluk karı, kız ve iPhone(para) dışında bir şeyden zevk almıyor ilgisini bile çekmiyor. Gençliğe hitabe oldu Amerika'da market fiyatları :)

ESTAROSSA58

80+ Bronze
Bak cahil dostum tarih bilginde diğer bilgilerin gibi kaynaği toton ise sen üzlürsün bu işler kahvehane tarihi ile olmuyor cahil cesareti ile karşındaki insan hakkinda hic bir bilgiye sahip olmadan biraz kitap oku demende ayrıca takdire şayan bu ülkeye gram sevginiz varmış gibide davranmayın bu ülkeye ettiğim küfür ve hakaretleride göstermezsen adam deilsin

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Adam sürekli birilerine cahil yada pudracı diyor ama hiçbir yazdığında doğru dürüst ne bir bilgi var nede araştırma var. Acaba Cahil dersem benim cehaletimi sorgulayamazlarmı diye düşünüyor, Yoksa çok derin alimde bizmi anlayamıyoruz.
Bilim adamı galiba bende anlayamadım :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bak cahil dostum tarih bilginde diğer bilgilerin gibi kaynaği toton ise sen üzlürsün bu işler kahvehane tarihi ile olmuyor cahil cesareti ile karşındaki insan hakkinda hic bir bilgiye sahip olmadan biraz kitap oku demende ayrıca takdire şayan bu ülkeye gram sevginiz varmış gibide davranmayın bu ülkeye ettiğim küfür ve hakaretleride göstermezsen adam deilsin
Kahvehane tarihi mi puhahahahaha senin ve arkadaşlarının görüşlerini paylaşmayan size uygun olmayan herkes kahvehanede tarih oluşturuyor ha :) hayatımda bir kere kahveye gittim sadece bu yaşıma kadar tarihi de kitaplardan öğreniyorum senin gibi sosyal medyadan değil. Hakaret etmedim sana hala farkındaysan aramızdaki bir diğer fark bu.

Kiritoほ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
441
İsim
Yamaç Koçovalı
200k falan olur diye düşünüyorum
Askeri ekipmanlar ihraç edilmiyor.Aksine o ekipmanları bazen doğrudan bazen de yarısını falan ithal ediyoruz.
Ama bu model asgari ücretli çalışanlar için değil.Ama asgari ücretli çalışanlar icin olmasa bile pahalı tabii ki.Yani Toyota Corolla 100k iken şimdi fırladı fiyatı.Passat 300k idi, 1m oldu.Zaten asgari ücretin 5500 TL olması saçma.Bir asgari ücret bu kadar yüksek olmamalı.
Tabii ki saçma demek istediğim bu 200k olursa yine pahalı ama insanlar bir şekilde alabilir işte o zaman överim

İceWolf

80+ Silver
batarya çin tasarım çin parçaların çoğu italyan daha sayamadğım nicesi elektrikli arabaları telefon şirketleri bile yapıyor bize mercedes bmw içten yanmalı vidasına kadar yerli bir marka otomobil lazım sadece toggu burada birleştirip satıyoruz ve 1mn ne yakın bir fiyata askeri üretli tofaşa binmeye devam koyunlar saçma cevaplar yazmasın mantıklı yazanlarla tartışırım
Mercedes BMW içten yanmalı motorlarını üretimden kaldırıyor, hatta Avrupa 2035 ten sonra yasaklanacağını duyurdu. Bize içten yanmalı araba lazım olduğundan eminmisin?

Mercedes BMW vidasına kadar kendi üretiyormuş, bizede öyle lazım dediğin gibi bir şey anlaşılıyor. Eğer doğru anladıysak vidasına kadar kendilerinin ürettiklerine eminmisin?

ESTAROSSA58

80+ Bronze

Mesaj otomatik birleştirildi:

Kahvehane tarihi mi puhahahahaha senin ve arkadaşlarının görüşlerini paylaşmayan size uygun olmayan herkes kahvehanede tarih oluşturuyor ha :) hayatımda bir kere kahveye gittim sadece bu yaşıma kadar tarihi de kitaplardan öğreniyorum senin gibi sosyal medyadan değil. Hakaret etmedim sana hala farkındaysan aramızdaki bir diğer fark bu.
Dostum cahilsen sana ne dememi bekliyorsun abd ye gitmemis gormemissin gelmis sacma sapantr daha iyi gibi bir cumle kuruyorsun beni yotube den izleyip geliyor diyorsun seni ve o diger cahili kaile aldigima sukredin size lutfedip cevap yaziyorum ben üstun bilim adami filan deilim siz cok cahilsiniz size hayali ütopyanızda iyi eylenceler ve hala hakaretleri bekliyorum gostermezsen adam deilsin

Erlik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Boris Manco
Yurtdışı ürün fiyatlarını en iyi bilebilecek platformlardan birinde sadece fabrikanın yapılıp yapılamayacağı üstüne bir sohbet manasız. Yerli ve Milli olan bir üretim Yurtdışı parça üretim ve Uluslararası fiyatlar ile çıkarsa fabrikayla övünmeye devam edebiliriz. Dilerim ki olmaz...

Yersiz ve Milli olur bizler için. Asgari ücretli için araba almak değil iş umudu olabilecek fabrika....

ÇiktaMuz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
Ömer
Dostum cahilsen sana ne dememi bekliyorsun abd ye gitmemis gormemissin gelmis sacma sapantr daha iyi gibi bir cumle kuruyorsun beni yotube den izleyip geliyor diyorsun seni ve o diger cahili kaile aldigima sukredin size lutfedip cevap yaziyorum ben üstun bilim adami filan deilim siz cok cahilsiniz size hayali ütopyanızda iyi eylenceler ve hala hakaretleri bekliyorum gostermezsen adam deilsin
Bana kahvehane tarihi diyen adamın Türkçe'ye bak :) yotube, kaile, eylenceler :D

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom