Neler Yeni

Çözüldü✓ Topladığım sistem bu fiyata alınır mı?

Artarof

80+ Bronze
Ram cl30 sıvı soğutma gayet başarılı sıvı soğutma seçerken belli kriterlere bakılır bende bunları bildiğim için rahatlıkla tavsiye edebilirim ekran kartı ise gayet güzel kaliteli Serin çalışan modelidir fiyat performans kartıdır kart çok iyi olacak diye diğer parçalardan kismam ben kısaca yaptığım sistemden son derece memnun ve arkasındayım sizde araştırabilirsiniz elbette tercih sizin
Değerli yardımınız ve tavsiyeniz içi teşekkür edierim. Sıvı soğutmayı beğendim hocam, ama kasa aradaki fiyat farkına değer mi sizce? Ram konusunda görüşüm değişmediğinden gecikme değeri düşük almayı düşünüyorum. Ekran kartı olarak 4080'i tercih edeceğim. SSD minimum 2tb olacağı için önerinizdeki ssd'nin 2tb versiyonunu seçerim. PSU olarak deepcool markasına ait olanlardan seçilebilir mi sence?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bn görselliği seviyorum dediğiniz gibi lianlinin corsairin MSI kasalarına bakın ama gerisi gayet kaliteli
Bende aynı şekilde, ama performans daha önemli şu anda çünkü kendime toplamıyorum.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,244
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Değerli yardımınız ve tavsiyeniz içi teşekkür edierim. Sıvı soğutmayı beğendim hocam, ama kasa aradaki fiyat farkına değer mi sizce? Ram konusunda görüşüm değişmediğinden gecikme değeri düşük almayı düşünüyorum. Ekran kartı olarak 4080'i tercih edeceğim. SSD minimum 2tb olacağı için önerinizdeki ssd'nin 2tb versiyonunu seçerim. PSU olarak deepcool markasına ait olanlardan seçilebilir mi sence?

Bende aynı şekilde, ama performans daha önemli şu anda çünkü kendime toplamıyorum.
PSU ATX 3.0 almalısın kesinlikle bunu es geçme rtx 4080 den sonrası için ben bunu şiddetle öneriyorum 2tb olur bütçe var zaten kasa için ise evet deepcool al kesinlikle Stok gelmiş onu görmedim iyi tercih olur onun haricinde sistem gayet güzel

Pycoue

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
785
İsim
Ben bilmem abdullah dayi bilir
İlgilendiği Kategoriler
Laptop , pc toplama ve diger donanim konulariyla ilgileniyorum
Dalga mı geçiyorsun? En düşük 4090 53k, işlemci 17k gitti 70k. 10k ile 64gb ram, 2tb ssd, Kasa, PSU, Sıvı soğutma ve Anakart nasıl alcaz?
32 ram 1 tb olani toplaniyor da neyse en iyisini siz biliyosunuz ya ne aliyosan al banane

Artarof

80+ Bronze
Ram cl30 sıvı soğutma gayet başarılı sıvı soğutma seçerken belli kriterlere bakılır bende bunları bildiğim için rahatlıkla tavsiye edebilirim ekran kartı ise gayet güzel kaliteli Serin çalışan modelidir fiyat performans kartıdır kart çok iyi olacak diye diğer parçalardan kismam ben kısaca yaptığım sistemden son derece memnun ve arkasındayım sizde araştırabilirsiniz elbette tercih sizin
https://www.sinerji.gen.tr/deepcool...8f5686000&_sgm_source=47830&_sgm_action=click bu PSU benim hoşuma gitti hocam, ilerde upgrade için uzun vadede idare edecektir. Fiyat farkına değer mı sence?

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,244
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Artarof

80+ Bronze
32 ram 1 tb olani toplaniyor da neyse en iyisini siz biliyosunuz ya ne aliyosan al banane
Hadi o haliyle topla göreyim. Bana min gerekli 2tb SSD 64 gb ram. Bende biliyorum 4090'ı dayamayi ama benim işim sadece gpu ile değil.

PAHALI değil mi sen bilirsin ATX 3.0 desteği var uygundur ama pahalı geldi bana
Bulabildiğim en düşük ATX 3.0 1000W PSU buydu.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,244
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

DRKpro1903

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
287
İsim
Doruk

Ekler