Neler Yeni

Topladıgım sistem nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yokki
Knk o kulaklığı düşürmeli işlemci fanını kaldırmalı işlemci veya ekran kartını yükseltmelisin zaten stok fan çıkıcak sen oc yapma ihtiyacı duymayacaksın ne bu ek işlemci fanı alma sevdası

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Knk o kulaklığı düşürmeli işlemci fanını kaldırmalı işlemci veya ekran kartını yükseltmelisin zaten stok fan çıkıcak sen oc yapma ihtiyacı duymayacaksın ne bu ek işlemci fanı alma sevdası
3600 Stok fan ile gerçek performansını alamıyor keşke Abdullah abinin videosunu izleseydin çok ısınıyor stok fan ile zaten OC yapacagım ki ekran kartımda iyi neden ekran kartını yükselteyim? Ve kulaklıgı düşürmeyecegimi 50 kere dedim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Furkan Nizamoglu
Selamlar bir sistem topladım şuraya ssleri bırakayım nasıl bir sistem toplamışım *sizce* topladıgım sistemde klavye,mouse,kulaklık ve monitör dahil sistem 13.500TL tutuyor ileride işlemciyi degiştirecegim o yüzden böyle bir anakart aldım R5 3600 de ısındıgı için ayrıca bi hava sogutucu almak istedim.

Arkadaşlar klavyeyi çıkarttım yazmanıza gerek yok ve ileride işlemciyi degiştirecegim o yüzden böyle bir anakart aldım :).

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Çok iyi

Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Yokki
3600 Stok fan ile gerçek performansını alamıyor + çok ısınıyor stok fan ile zaten OC yapacagım ki ekran kartımda iyi neden ekran kartını yükselteyim? Ve kulaklıgı düşürmeyecegimi 50 kere dedim.
Oc yetenek değil ihtiyaçtır 13 k lık sistemde böyle bir ihtiyaç olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Muhammet AKKAYA
Selamlar bir sistem topladım şuraya ssleri bırakayım nasıl bir sistem toplamışım *sizce* topladıgım sistemde klavye,mouse,kulaklık ve monitör dahil sistem 13.500TL tutuyor ileride işlemciyi degiştirecegim o yüzden böyle bir anakart aldım R5 3600 de ısındıgı için ayrıca bi hava sogutucu almak istedim.

Arkadaşlar klavyeyi çıkarttım yazmanıza gerek yok ve ileride işlemciyi degiştirecegim o yüzden böyle bir anakart aldım :).

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Ekran kartı rx 5700 xt olmalıydı bence çık daha iyi performans alırdım yinede hayırlı olsun

W4Q4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Muharrem solak

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Güzel de böyle ayrı ayrı yapman tuzlu olur toplanan sağlam sistemler var onlara ekleme yap bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
168
İsim
emir mehmet demir
dostum yanlış anlama ama 13.5 k param olsa rtx2080 superden başka kart almazdım.

xPanda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
444
İsim
Emir
Instagram
emir.barik
Steam
emiradarbarik49
Facebook
emiradarbarik

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Bide soruyon mu :D Rahat Rahat oyununu oynarsın

Top Bottom