Neler Yeni

Topladıgım sistem nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
bu paraya r7 3700x öneririm ya da x 570 anakart yerine b450 m pro anakart alın r5 3600 için x 570 lüks kalır işlemciyi r7 3700x yapın
Dostum yukarıda yazmıştım ama görmedin herhalde sorun yok neyse ileride 3900X ile degiştirecegim o yüzden anakartı yüksek tuttum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir
Sistem gayet güzel fakat yazı beklemenizi tavsiye ederim, zaten yaz tatili sezonuna doğru Abdullah Hacıgül çeşitli satıcılarla anlaşıp çeşitli fiyat skalasındaki ürünleri satışa çıkarıyor,ve şu zamanlarda dolar da çok yükselmiş durumda. Yani kısaca beklemenizi tavsiye ederim.
Fakat kesinlikle şimdi alıcam derseniz sisteminiz güzel,uzun yıllar iş görür

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Sistem gayet güzel fakat yazı beklemenizi tavsiye ederim, zaten yaz tatili sezonuna doğru Abdullah Hacıgül çeşitli satıcılarla anlaşıp çeşitli fiyat skalasındaki ürünleri satışa çıkarıyor,ve şu zamanlarda dolar da çok yükselmiş durumda. Yani kısaca beklemenizi tavsiye ederim.
Fakat kesinlikle şimdi alıcam derseniz sisteminiz güzel,uzun yıllar iş görür
Yok zaten 3 Hafta ya da 1 ay sonra alacagım.Arkadaşlar bu arada yardım eden herkese çok teşekkür ederim umarım daha iyileri sizlerin olur iyi günler :).

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Arkadaşlar R5 3600 ve MSI Core Frozr S 120mm ile en fazla ne kadar OC yapabilirim?

Top Bottom