Neler Yeni

Topladıgım sistem nasıl?

Shiktary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ahmet Yasin
Dostum olsun 13.500TL verip daha iyisini almak varken neden daha kötüsünü alayımki? zaten aralarında 300TL gibi bir fark var onunla bir şey yapamam işlemciyi 3700X e falanda yükseltemem 300TL ile aralarında 1000-1200TL gibi bir fark var.
Steelseries e bakabilirsin eğer Razer çok ihtiyorsan ne âlâ

Çınar Yaşar

80+ Gold
7600TL ye İncehesap'ta Superior Elite var o PC'yi alıp üstüne klavye, mouse, kulaklık ve monitör eklemeni tavsiye ederim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Steelseries e bakabilirsin eğer Razer çok ihtiyorsan ne âlâ
Yani yukarıdada belirttigim gibi klavyeden vaz geçtim ama mouse ve kulaklıkdan vazgeçemem kulaklıgı denedim zaten çok hoşuma gitti ve moseyide kullanan arkadaşlarım önerdi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
7600TL ye İncehesap'ta Superior Elite var o PC'yi alıp üstüne klavye, mouse, kulaklık ve monitör eklemeni tavsiye ederim.
O sisteme baktım ama kasa ve ekipmanlar beni tatmin etmedi diyebilirim yani orada adam akıllı bir en azımdan istedigim bir kasa yok.

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Herkes güzel demiş çoğu bilmiyor senin anakart ın 4400 mhz destekliyor senin ram in ise 3200 mhz.
Mhz değeri ram de çok önemlidir 3200 ü yapabilirsen 4400 e yada 4133 vb tamamla yoksa anakart a verdiğin paranın birkısmı boşa gider.
Ayrıca ekran kartı olarak Rx5700 xt tercih edebilirsin çünkü nvidia 2080 e kafa tutuyor.
Ve kasa olarak Dark Guardian bakabilirsin. (y) ;)

NurulhakS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Nurulhak Sütdede
Instagram
nurulhaks
kafama takılan ufak bir nokta var belki yanlış biliyorumdur yanlış biliyorsam aydınlatın lütfen ancak monitörü freesync tercih etmişssin ancak ekran kartın nvidia olduğu için gsync destekli bir monitör alman gerekmez miydi bu şekilde freesync i kullanamayacaksın

ozberk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ozberk
Selamlar bir sistem topladım şuraya ssleri bırakayım nasıl bir sistem toplamışım *sizce* topladıgım sistemde klavye,mouse,kulaklık ve monitör dahil sistem 13.500TL tutuyor ileride işlemciyi degiştirecegim o yüzden böyle bir anakart aldım R5 3600 de ısındıgı için ayrıca bi hava sogutucu almak istedim.

Aarkadaşlar klavyeyi çıkarttım yazmanıza gerek yok :).

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
güzel sistem ama o anakart sisteme biraz fazla gelebilir. Birde kulaklık olarak krakeni önermem

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Herkes güzel demiş çoğu bilmiyor senin anakart ın 4400 mhz destekliyor senin ram in ise 3300 mhz.
Mhz değeri ram de çok önemlidir 3200 ü yapabilirsen 4400 e yada 4133 vb tamamla yoksa anakart a verdiğin paranın birkısmı boşa gider.
Ayrıca ekran kartı olarak Rx5700 xt tercih edebilirsin çünkü nvidia 2080 e kafa tutuyor.
Ve kasa olarak Dark Guardian bakabilirsin. (y) ;)
Amd ekran kartlarını sevmiyorum çünkü ben bir Nvidia Fanboyum :D.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
kafama takılan ufak bir nokta var belki yanlış biliyorumdur yanlış biliyorsam aydınlatın lütfen ancak monitörü freesync tercih etmişssin ancak ekran kartın nvidia olduğu için gsync destekli bir monitör alman gerekmez miydi bu şekilde freesync i kullanamayacaksın
Hocam hiç aklıma gelmemişti uyardıgın için teşekkürler.

Top Bottom