Neler Yeni

Topladıgım sistem nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
James Donkey 712 denedin mi? Bende James Donkey 710 var ve mükemmel kulaklık hele süngerleri varya of be gidip kulaklığı takacam şimdi ?
Dostum olsun 13.500TL verip daha iyisini almak varken neden daha kötüsünü alayımki? zaten aralarında 300TL gibi bir fark var onunla bir şey yapamam işlemciyi 3700X e falanda yükseltemem 300TL ile aralarında 1000-1200TL gibi bir fark var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Acaba klavyeyi çıkarıp biriktire biriktire Apex Pro almak mantıklımı sizce?

exxus26

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
551
İsim
Melih S

Doggy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Doğan Öztürk
Selamlar bir sistem topladım şuraya ssleri bırakayım nasıl bir sistem toplamışım *sizce* topladıgım sistemde klavye,mouse,kulaklık ve monitör dahil sistem 13.500TL tutuyor ileride işlemciyi degiştirecegim o yüzden böyle bir anakart aldım R5 3600 de ısındıgı için ayrıca bi hava sogutucu almak istedim.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Klavyeni değiştir derim, bende gamepower kullanıyorum hiçbirşey yapmadığım halde tuşları bozuldu 1 günde yarın garantiye yollicem hyperx gibi kaliteli markalara yönelmeni öneririm.

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Valla kulaklık çok güzel ve woxic de önerdi ve kullanıyorda (sponosru tabikide önericek ama denedim) normalde glorius model o alıcakdım fakat bunu buldum ve daha küçük oldugu için bunu alasım geldi sinerjiden olması lazım ve max 500TL.
Kulaklığı Razer Kraken X Lite modeli ile karıştırdım. O model pek fiyatının karşılığını veremiyormuş diye biliyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
212
İsim
Samed ismail
Klavyeni değiştir derim, bende gamepower kullanıyorum hiçbirşey yapmadığım halde tuşları bozuldu 1 günde yarın garantiye yollicem hyperx gibi kaliteli markalara yönelmeni öneririm.
Büyük ihtimalde klavyeyi çıkartacagım gidip bi 100TL ye klavye alıp onla idare edecegim sonrada biriktirip Apex Pro alacagım.

talhabora

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Talha Bora Kılıç
Monitörünü büğütebilirsin 27 yapsan daha iyi
Selamlar bir sistem topladım şuraya ssleri bırakayım nasıl bir sistem toplamışım *sizce* topladıgım sistemde klavye,mouse,kulaklık ve monitör dahil sistem 13.500TL tutuyor ileride işlemciyi degiştirecegim o yüzden böyle bir anakart aldım R5 3600 de ısındıgı için ayrıca bi hava sogutucu almak istedim.

Alıntıyı görüntüle

FatihSn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
FATİH SUNA
Top Bottom