Neler Yeni

Topladıgım sistem nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
İsmail
Selamlar bir sistem topladım şuraya ssleri bırakayım nasıl bir sistem toplamışım *sizce* topladıgım sistemde klavye,mouse,kulaklık ve monitör dahil sistem 13.500TL tutuyor ileride işlemciyi degiştirecegim o yüzden böyle bir anakart aldım R5 3600 de ısındıgı için ayrıca bi hava sogutucu almak istedim.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Parçaların uyumlu olsuğundan eminsen al bence ama ben olsam krizin geçmesini beklerdim (geçerse tabii)

FarukKusdil

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,279
İsim
Ömer Faruk Kuşdil
Kulaklık değişmenizi öneririm. Mouse için bütçeniz ne kadar? Daha iyi bir şeyler önerebiliriz. Onun haricinde güzel sistem.

Ribozom

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
Toprak

Shiktary

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Ahmet Yasin
Güzel sistem ama Razer kulaklığın yerine Hyperx, steelseries ya da James Donkey f/p olarak daha iyidir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Tony Montana
Temiz

The Magma Boss

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,463
İsim
Emir
Selamlar bir sistem topladım şuraya ssleri bırakayım nasıl bir sistem toplamışım *sizce* topladıgım sistemde klavye,mouse,kulaklık ve monitör dahil sistem 13.500TL tutuyor ileride işlemciyi degiştirecegim o yüzden böyle bir anakart aldım R5 3600 de ısındıgı için ayrıca bi hava sogutucu almak istedim.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
klavye gereksiz düşük olmuş. Ayrıca işlemciyi de yükselt. Güçlü bir erkan kartın var. Biraz daha ekleyip işlemciyi de yükselt.

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Kerem Yılmaz

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
İyi ama cidden biraz pahalı olmuş onun yerine hazır sistemden yükseltip yapsan daha iyi olur

Top Bottom