Neler Yeni

❌İndirim Bitti! Toshiba P300 High Performance 1TB Dahili Sabit Disk 3.5 inc 🔥🔥🔥386 TL🔥🔥🔥

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
Off elinizdeki parayı çaldı sanki adam. Ben de itopya ankara açıldığında 1 kişiye 1 tane satılan usb den 2 kişi adına 2 tane aldım hayırdır kardeşim iyi de etmiş 4 tane alarak. Tam alacakken değil konu açıkdıktan sonra gelmişsin ben sabah girdiğimde vardı

BlueLabels

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
983
İsim
Kaira Bilgic
Dün göreydim alırdım tüh ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Cankılıç
450-500 arası satan varsa 1 tane alayım 🙂 mesaj yazabilirsiniz .

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,526
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Ali Cankılıç
11-12 Ekim Amazon prime günlerini takip edin. Daha uyguna alabilirsiniz.
Valla lazım diye sürekli girip bakıyorum. 2 akşam göz atmadan yattım ikisinde de HDD efsane indirime girmiş 😂 teşekkür ederim bilgilendirme için takip edeceğim . Düşmezse bir tane ayarlarsiniz ama bana değil mi? 😂😂

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,526
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ
Valla lazım diye sürekli girip bakıyorum. 2 akşam göz atmadan yattım ikisinde de HDD efsane indirime girmiş 😂 teşekkür ederim bilgilendirme için takip edeceğim . Düşmezse bir tane ayarlarsiniz ama bana değil mi? 😂😂
Ben almadım.Hem ihtiyacım yok hemde kâr ettirecek bir ürün değil. Ben prime günlerini bekliyorum. İstediğin ürün indirime girerse, hemen al. Geçtiğimiz prime günlerinde çoğu arkadaş bende dahil atıyorum 500 TL lik alışverişe 50 TL indirim var diye istediği ürünü sepete ekleyip limiti doldurmak için bekledi. Bu arada sepetinde ki ürün tükendi. Yatırım tavsiyesi değildir :F:

bosbelesbiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,547
İsim
ali
Ulan sana ne sanaaa! İster 5 alırım ister 10 bunda utanacak ne var ulan?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Asıl yüzsüz sensin nicke bak!

Hatta Raid yapıp daha da performanslı kullanıcam 2x2 şeklinde on numara Raid olur bunlar. Veya canım istemezse satıcam ne yapacağımı paşa keyfim bilir. Yaptıktan sonra da buraya gelip yazıcam konu sahibine teşekkür amaçlı. Bir de o zaman kudur...
Kudurmuyorum merak etme :)

Kudurmuyorum merak etme :)
nickim ne alaka hem? TeknoAdam. Teknoloji mühendisi kendisi galiba

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
lazım değil diye almadım ama böyle tartışma çıkacağını bilseydim 20 tane alırdım , hızlı biterdi hemde kalp kırılmazdı 😇😇

TeknoAdam

80+
lazım değil diye almadım ama böyle tartışma çıkacağını bilseydim 20 tane alırdım , hızlı biterdi hemde kalp kırılmazdı 😇😇
14 falan stok vardı bilsem hepsini alırdım ben de. Küfür ediyorlar parasını verip aldığım şey için.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,957
İsim
tümen dağ
14 falan stok vardı bilsem hepsini alırdım ben de. Küfür ediyorlar parasını verip aldığım şey için.
Oyle azdi bende gordumde ben uzun sure once fazlasiyla hallettim depolama alanini yoksa hepsini alirdim

Top Bottom