Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 🔥 Trendyol %40+%40 İndirim 🔥

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar

saype

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Hamdi Sayar
Uygunsuz Dil & Küfürlü Paylaşım
Moruq bende iptal yedim desteğe yazdım.Aynı cihazdan 2 hesap olduğunu indirim felan yapıldığını tespit ettiklerini yazdılar. 1 çift ayakkabı alacaktım mk sadece. Zehir ettiler. Zaten indirim dönemi. Çalmıyoruz ya , ver bi zahmet.

ZodiacArs01

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
477
İsim
Yusuf Kaplan
Yurtiçi kargo 16.00 dan sonra verilen kargoları gün içinde veriyoruz dedi bende 10 dakika önce aldım 18.39 çıkış tarihi yazıyor
suan verdıysen sabaha ıade yer. kargoya gırerse bı ıhtımal sansın olur orda da ıade yıyo zaten. Zor bu saatten sonra zaten fıx yedı dedıler

Dahası  
Reaksiyon skoru
150
İsim
Mete Kır
aga hazırlanıyora geçti direk
Mesaj otomatik birleştirildi:

alırsın o zmn
Bencede gelicek önemli olan kargo zamanını tuturmak millet bugünden alıyor o yüzden olmuyor satıcıya sorup tam kargo saatinde alırsan oluyor

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Moruq bende iptal yedim desteğe yazdım.Aynı cihazdan 2 hesap olduğunu indirim felan yapıldığını tespit ettiklerini yazdılar. 1 çift ayakkabı alacaktım mk sadece. Zehir ettiler. Zaten indirim dönemi. Çalmıyoruz ya , ver bi zahmet.
ulan inşallah benimkinide etmezler ya bi mont alcam bide ayakakbı zehir olmasın

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Bencede gelicek önemli olan kargo zamanını tuturmak millet bugünden alıyor o yüzden olmuyor satıcıya sorup tam kargo saatinde alırsan oluyor
valla ben direk heyecanla aldım direk inş gelir

YasinAcarK

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
368
İsim
Yasin Acar
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
enes hünkar
Ödemeyi yapmaya çalışırsan anlarsın ancak o zamana kadar umutla bekle. :D
kartı girdim ödemeye tıklasam sipariş oluşacak dostum durduk yere etmeye gerek yok şuan iptal olucağı kesin. yarın hala ödeme ekranına gelebilirsem satın alır denerim şansımı

Top Bottom