Neler Yeni

Trendyol eldiven iadesi

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
Bir kaleci eldiveni almak istiyorum 330tl ye fakat kargo elime ulaştığında eldivenin yırtılma olasılığı ne diye açıp bakmak istiyorum eğer beklediğim kadar iyi çıkmazsa iade olur mu

BaşaramadıkAbi

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Hiç sanmıyorum.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Bir kaleci eldiveni almak istiyorum 330tl ye fakat kargo elime ulaştığında eldivenin yırtılma olasılığı ne diye açıp bakmak istiyorum eğer beklediğim kadar iyi çıkmazsa iade olur mu

Hiyjen bakımından vücut ile teması olanlar genelde sıkıntı çıkartabiliyor ürün iadesin de.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Ama ben geçen ayakkabı ve kıyafet almistim thisrt olmadi iade ettim bir büyüğünü aldim
Ben akıllı saat bileklik aldım iade edemedim. Birebir hiyjen konusu dediler. T-shirt ayakkabı kıyafet kabinler de deneniyor netice de itiraz edebilirsin ama eldiven konusun da herkes mağaza da elini sokup denemiyor netice de ;) Savunma yaptırmana izin verirler vermezler her şey firmaya kalmış.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,277
İsim
Taha yücel
İlgilendiği Kategoriler
Boş işler
Ben akıllı saat bileklik aldım iade edemedim. Birebir hiyjen konusu dediler. T-shirt ayakkabı kıyafet kabinler de deneniyor netice de itiraz edebilirsin ama eldiven konusun da herkes mağaza da elini sokup denemiyor netice de ;) Savunma yaptırmana izin verirler vermezler her şey firmaya kalmış.
Decathlonda bütün eldivenlere elimi sokan ben o.O2
Jddkff
Evet bazenleri iade etmiyorlar aslında biraz satıcıyada bağlı olabiliyor öyle düşünüyorum ben droo plus kulaklik alip ilk günden kablosu koparim onlarin suçu gibi iade etmiştim 😎 sonra aynı satıcıdan bir daha aldım

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Decathlonda bütün eldivenlere elimi sokan ben o.O2
Jddkff
Evet bazenleri iade etmiyorlar aslında biraz satıcıyada bağlı olabiliyor öyle düşünüyorum ben droo plus kulaklik alip ilk günden kablosu koparim onlarin suçu gibi iade etmiştim 😎 sonra aynı satıcıdan bir daha aldım

Olayı belirttim karşıdaki firma satıcıya göre değişir almam der ise almaz uğraştırır durur geçen gün ürünü satın alan var imiş tras makinesi alıyor açıp baktığın da kıllar olduğunu fark ediyor üzerinde bir önceki ürünü kullanıp iade etmiş şimdi böyle bir ürünün sana gelmesi hoş mu diye sorarım ondan ötürü iade konusun da böyle hiyjen olayların da biraz sert tavır olması gerektiğini düşünüyorum. Tabi t-shirt eldiven ayakkabı mağazalarda genel anlam da denenip kullanılan şey lakin bazı olaylar da suistimali yapılıyor.

wolvesina

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,350
İsim
Arda Gezer
kutuyu açarken video çekin yeterli olur yırtık vs. gibi bir durum olursa eldivende

pickpocket

Ventus☪
Moderatör
En İyi Cevap
27
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,842
İsim
Ventus
İlgilendiği Kategoriler
Teknik Sorunlar
Instagram
www.instagram.com/serhatcanavci
Steam
www.steamcommunity.com/id/serhatcanavcii
Facebook
serhatcanavci
Twitter
AvciSerhatCan
Discord
Ventus#1033
Reddit
VentusTR
Bu tür ürünleri AVM den gidip görerek aliniz şu sıralar. Koronayi bahane edip çer çöp gönderip iade almayabilirler virüs bahanesiyle

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Kargo görevlisine beklemesini söyleyiniz. Ürünü teslim anında kontrol ediniz. Kargo görevlisi beklemezse beklemem falan derse ise ürünü almayacağınızı belirtip geri verin.

Daha sonra kargo şirketinin müşteri hizmetlerinden kargo görevlisi beklemedi diye şikayet oluşturun.
Kargo görevlisi beklemek zorunda kapıda.

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
Kargo görevlisine beklemesini söyleyiniz. Ürünü teslim anında kontrol ediniz. Kargo görevlisi beklemezse beklemem falan derse ise ürünü almayacağınızı belirtip geri verin.

Daha sonra kargo şirketinin müşteri hizmetlerinden kargo görevlisi beklemedi diye şikayet oluşturun.
Aynen 3 dakika idi yanlış hatırlamıyorsam üst limit.

phxey41

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
230
İsim
kerem
Bu tür ürünleri AVM den gidip görerek aliniz şu sıralar. Koronayi bahane edip çer çöp gönderip iade almayabilirler virüs bahanesiyle
Resuch marka eldivenler avm de satılmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ben bir yırtık çıkmasından korkmuyorum tek korkum içini göremediğim için ne kadar sürede yıpranır tahmin edemiyorum 2gunde 327 TL lik şey kaybetmek istemem içi kalinmi yirtilmazmi ona bakmak beğenmez isem iade etmek istiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,097
Üyeler
141,532
Son üye
Mert Melih
Top Bottom