Neler Yeni

Tronsmart Sono kullanıcı yorumu

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
Dün sabah 12de tronsmart sono adlı kulaklığı 175tlye Teknostore'dan aldım kulaklık istanbuldan edirneye 1 günde geldi saat 4te elimdeydi çok şaşırttı, kulaklığın kutusu pek şatafatlı değildi gerekte yok zaten, içinden kulaklığı çıkarınca çok şaşırdım elinizde kalıcak gibi değildi bilindik markalarda bu fiyatlarda öyle oluyor genelde fakat bunda malzeme kalitesi efsane pedler yumuşak yan kapaklar alüminyum fakat kafaya takınca çoğu kulaklıktaki gibi arka tarafta ufak bir boşluk kalıyor ilk taktığınızda fark edersiniz ilerde unutursunuz, mikrofonu tak çıkar bir mikrofon bu da çok iyi bir özellik 175 tl veriyorsunuz bu pahalı kulaklıklarda bile yok genelde, mikrofonu oyun oynarken işinize yaricaktır ben beğendim mikrofonu fiyatına göre iyi uzaktaki sesleride alıyor engelleyicisi yok ne yazık ki, kulaklık jak girişli 7.1 değil stereo 3 çizgili jak girişi var yanında mikrofon ve kulaklığı 2 jak girişine ayıran bir çoğaltıcı geliyor adını pek bilmiyorum beni affedin, kablosu kumaş sarım sağlam jak girişleri altın rengi, ses kalitesine gelirsek beğendim youtubeden şu etrafta gezinen ses videolarından açtım sesin nerden geldiğini net şekilde anlıyabiliyorsunuz aklıma gelenler bunlar başka sorunuz varsa yazabilirsiniz.Bir sorun olursa konuya eklerim yada yeni konu açarım inşallah uzun ömürlüdür. Merak edenler vardı o yüzden yazdım pek düzgün olmadı hızlı yazdım tdkcı arkadaşlar kızmasın lütfen.

Bu kulaklık marka yüzünden pek alınmıyor fakat çok kaliteli inancım türkiyede 1 numaralı fp kulaklık olucağı ilerde herkesin alacağı yönünde.

Kulaklığın neye benzediğini merak ediyorsanız teknostorenin videosu var internette ona bakabilirsiniz.

Sizden bir yardım isticem bu incelemenin yanında ben kulaklığı telefondan ve laptopumdan test ettim bilgisayara takınca ses televizyondan geliyordu monitör daha elime ulaşmadığından televizyon kullanıyorum kulaklığı takınca aygıtlarda gözükmüyordu fakat laptopta gözüküyor sıkıntının televizyondan kaynaklandığını düşünüyorum monitöre geçince düzelir mi ve şimdilik televizyonla beraber kullanma şansım var mı?
Edit: Jak girişini televizyona takmayı denedim fakat ses çok kötü oluyor ve mikrofon için giriş yok.

efearici242

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
322
İsim
Efe
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Drop Plus ile ses özellikler aynı mı diye düşünmeden edemiyorum.
Bir ara deneyimleyip farklarını atarsan iyi olur.
Drop plus kadar iyi olucağını sanmıyorum elimde kulaklık yok ne yazık ki furylevele yazarsak belki iyi bir video çekebilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yaşadığım sıkıntı hakkında bir fikrin var mı çözüm olarak

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
hortlatıyorum ama lütfen mazur görün uzun süre kullanan birisi lazım.
hala kullanıyor musunuz? memnun musunuz?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
967,919
Üyeler
152,978
Son üye
cerbito
Top Bottom