Neler Yeni

TT Çok Pahalı , Hangi İnternete Geçmeliyim Arkadaşlar ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
YUSUF UZUN
Arkadaşlar Cümleten Selamün Aleyküm ,iyi forumlar . Türk Telekom Tarifem Doldu ve yeni tarifeler gerçekten çok pahalı , tt den çıkmayı düşünüyorum köyde yaşıyorum ve altyapıyıda sorguladığım zaman resimlerde ki gibi , öyle çok yüksek hızlarda gözüm yok min 35 olsa işimi görür inşaAllah , öyle çok oyun oynayan , program indiren birisi değilim , günlük kullanım ve arada oyun vs . , görüş ve önerilerinizi bekliyoerum selametle ...

Ekler

• Adsızadsdasasdasd.png
    Adsızadsdasasdasd.png
    24.5 KB · Hit: 85

Cumali01

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
s s
Merhaba üstat. Bende Türk Telekom 50 Mbps kullanıyordum, yaklaşık 130TL gibi bir fiyata..

Ondan sonra taahhüt bitti adamlar bana 50Mbps paket sunuyor, güya 1000TL'den 500TL'ye size özel düşmüş diyor yalan dolan. Ondan sonra ben netspeed'e geçtim. Hem taahhütsüz hem müşteri hizmetleri iyi, siteden kayıt bıraktığın zaman hemen arıyorlar. Gıbırnet var, gıbırnet'e baktığım zaman şikayetvar'da bot sahte yorum yazılmış farkettiyse bir kaç profil öyle.

Ben size netspeed öneririm, bir kaç operatör ucuz ama sizi mağdur edebilir. Size referans kodu atarsam aylık faturanızdan 30-40TL gibi bir şey düşüyordu her ay..

Emardo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Emircan Doğankaya
Arkadaşlar Cümleten Selamün Aleyküm ,iyi forumlar . Türk Telekom Tarifem Doldu ve yeni tarifeler gerçekten çok pahalı , tt den çıkmayı düşünüyorum köyde yaşıyorum ve altyapıyıda sorguladığım zaman resimlerde ki gibi , öyle çok yüksek hızlarda gözüm yok min 35 olsa işimi görür inşaAllah , öyle çok oyun oynayan , program indiren birisi değilim , günlük kullanım ve arada oyun vs . , görüş ve önerilerinizi bekliyoerum selametle ...
2'ci resimi silin adresiniz belli !

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.
Adresin belli kral Pizza yollayabilirler.

Son düzenleme:

tkod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ahmet Salih Göksu
flixnet kullanıyoruz sıkıntı yok şuanlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
YUSUF UZUN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Adresin belli kral Pizza yollayabilirler.
keşke köye gelsede arada söyleyebilsek A:SD
Mesaj otomatik birleştirildi:

flixnet kullanıyoruz sıkıntı yok şuanlık
eyvaAllah çok teşekkür ederim , pek arıza durumunda türk telekom ekibimi tamir ediyor hocam köy yerindeyimde bunlar önemli benim için , bu interneti ilk defa duydumda 🙈

tkod

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ahmet Salih Göksu
keşke köye gelsede arada söyleyebilsek A:SD
Mesaj otomatik birleştirildi:

eyvaAllah çok teşekkür ederim , pek arıza durumunda türk telekom ekibimi tamir ediyor hocam köy yerindeyimde bunlar önemli benim için , bu interneti ilk defa duydumda 🙈
arıza durumu yaşamadık ama ilk kurulumda tt ekibi geldi, arızada da onlar gelir diye düşünüyorum

Lyrox1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
AHMET OKAN KARA
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım, PC, Ekran kartları.

BirNet önerebilirim Fakat ben kullanmıyorum hocam kullanıyor ve memnunmuş sıkıntı vs olduğunda ise tt gelip hallediyormuş.​

pc ustasi1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,315
İsim
pcustasi1
Kral eve 2 kamyon kum + çiğköfte ayran söyledim turşu olsun mu ? :D

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,859
İsim
Lokman Doğan
gıbırnet veya comnet

Top Bottom