Neler Yeni

türk telekom evde internet hakkında

Uğur Karabulut

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
186
İsim
Uğur Karabulut
arkadaşlar ben türktelekom evde internet kullanıcısıyım 19 haziran saat 06.48 da internet gitti aradım 48 saat içinde çözeceklerini söylediler ve arıza kaydı oluşturdum 21 haziran 16.32 geldi 8 10 saat sonra geri gitti bende aradım onlarda geldiği gözükmüyordu ve şikayet kaydı oluşturalım dediler tamam dedim ve 26 haziranda şikayet kaydım sonuçlandı diye beni aradılar bölgesel sıkıntı olduğunu 30 temmuza tarihine kadar geleceğini söylediler bugün yeniden aradığımda şikayet kaydımın 22 temmuzda sonuçlandığını ve en 10 ağustosda geleceğini söylediler ama benim yan sokağımda oturan aynı mahalledeyiz arkadaşımda türktelekom kullanıcısı ona sorduğumda internetin hiç kesilmediğini söyledi ben bu firmayı nereye şikayet edebilirim yada ne yapabilirim

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
68,265
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Epic Games
DreamRS
Discord
mehmet_yilmaz
Yan sokakla seninkini kıyaslama. Yanındaki bina bile farklı dolaptan alıyor olabilir interneti.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Yan sokağında oturan arkadaşınla aynı internet kablosunu kullanmıyorsun.Dağıtım kutusunda bir sorun varsa yada direk kablo koptuysa yapacak bir şey yok.Ekipler ne zaman düzeltti o zaman gelir internetin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,444
Üyeler
156,774
Son üye
waill
Top Bottom