Neler Yeni

Türkiye'nin Hali Ne Olacak?

Nemix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
92
İsim
Mete Kul
Bu fiyatların artması hiç ama hiç normal değil. Euro olmuş 20 TL. Dolar 8-9 TL olunca üzülen insanlardık ve dolar bi anda fırladı. Artık doların ve euronun artmasını çok normal görüyorum biz neden böyle olduk ve hatta hiç kafama takmıyorum çünkü zaten bu ülkenin hali belli.

Reteekspisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
484
İsim
sosyeteDİNOZOR
Togg otomobilimiz yüzünden
Yani cevap çok net değil öi

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Bu fiyatların artması hiç ama hiç normal değil. Euro olmuş 20 TL. Dolar 8-9 TL olunca üzülen insanlardık ve dolar bi anda fırladı. Artık doların ve euronun artmasını çok normal görüyorum biz neden böyle olduk ve hatta hiç kafama takmıyorum çünkü zaten bu ülkenin hali belli.
Eğitimsizlikten.

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,528
İsim
umt
Discord
umt#4257
Cahillikten

Erda Yıldırım

80+ Gold
Eğitim ve cahillik ile alakası yok , insanlar dışarı çıkıp isyan etmek yerine kendini kurtarmaya çalışıyor ki bencede en mantıklısı bu.

Existentia

80+ Silver
Herkes kendini kurtarmaya bakıyor ki doğru olan bu öbür türlü bir çözüm olmadığını gördük

Top Bottom