Neler Yeni

Turkcell faturasız hat ücreti

AirLife

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,065
İsim
Yunus Şahin
Ben sordum hemen geçiş olur dediler Türk Telekom için. Zaten numara da sabit kalıyor. Benim şansıma da hiçbir şey yok ortada. Yok mu Türk Telekom da çalışan yeni geçiş kampanyasında yardımcı olacak
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 gb İnterneti bile dünya para ediyor Turkcellin. İnanılmaz pahalı bir operatör Turkcell mağazına gidip konuşucağım faturalı hatları için. Eğer baktım ki yüksek çare Türk Telekom.

Turkcell uygulamasından sana özel tekliflere bak. Güzel teklifler veriyorlar.

Vodafone önermem ama kesinlikle. Askerde, yaşadığım evde, iş yerimde hiç bir yerde çekmiyordu. Beni bin pişman etmişti.

Üstteki arkadaşı dediği gibi paketleri güzel her şey sınırsız ama kullanamadıktan sonra bir işe yaramıyor. 😂

nightsoldier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
392
İsim
C.S.
Vodafone iyidir. Çekmediği yerler olsa da, 135₺ ye sınırsız sosyal medya, sınırsız whatsapp, 20 gb internet kullanıyorum. 3.000 dk ve vodafonelularla sınırsız konuşma da var. Şimdi 25 gb internet ve aynı paketi 250 mi ne yapmış. Ona geçtim ben de. Youtube sınırsız sanırım bir de bunda.

Siene

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
486
İsim
Sinan İ.
Yıllarca bimcell kullandım hatta ondan sonrada vestelcell e geçtim ( patladı ) kalite olarak türk telekomdan farkı yok ama bimcell paketleri sürekli zamlanıyor başını ağrıtabilir.
Bende zamanında faturasız kullanmaya diretiyordum ama şu durumda faturalı taahhütlü paketler daha iyi.
Vodafone bu aralar baya kötü durumda sürekli ses kesilme problemleri var çevremdekilerin vodefone li biriyle konuşulmuyor.

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hangi operatör ve paket tavsiye edersiniz

Her ay daha yüksek fiyata daha düşük hizmet alıyorum. Zaten her şey pahalı en azından buradan daha elverişli bir şeyler yapmak istiyorum

Gerçekten çok iyi fiyat bu fiyat olsa hava kabul ederim 185 liraya 13 gb İnternet yetiştirmeye çalışan ben. Şuan da da 200 mb kaldı daha 5 gün var paketin bitmesine. Diyeceklerim bu kadar
Ben şahsen Vodafone kullanıyorum, sene başı 1 sene taahhüt verdim 25GB 69TL den kullanıyorum, üstüne de ayda 1 gün sınırsız internet veriyor. Şuan böyle bir paket almaya çalışsam asla alamam. Bimcell bu fiyata 3GB bile vermiyor şuan.

Yani operatör fark etmeksizin uygun fiyatlı bir faturalı tarife bulup geç, şuan fiyat normal gelebilir ama emin ol 6 ay sonra fiyat çok ucuz gelmeye başlıyor 😀

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Alihan Uyar
Araştırmalarımı yaptım 2 yol var
Turkcell de faturalı olup 200 TL ye 20 gb net 1000 dk 1000 SMS var
Diğeri Turk telekomda 170 TL ye 20 gb net 1000 dk 1000 SMS var
Sizce hangisine geçmek mantıklı?

Top Bottom