Neler Yeni

Turknet Modem Kurulumu

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
Cdd Baran
İlgilendiği Kategoriler
Politik a Politik
merhaba yarin eve turknetten fiber kurmak için gelcekler kabloyu kendileri çekecekler. Benim odamda İnternet girişi yok sadece priz var odama modemi kurabilirler mi yoksa İnternet giris olan başka bir odaya mi kabloyu çekmek zorundalar?

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Kabloyu istediğin odaya kadar çekiyorlar sen sadece gpon buraya konulacak diye göster yeter

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
Cdd Baran
İlgilendiği Kategoriler
Politik a Politik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kabloyu istediğin odaya kadar çekiyorlar sen sadece gpon buraya konulacak diye göster yeter
hocam benim odamda bir giriş yok İnternet için benim odama kurarlar mi?
gponu aynı odaya koyacak modemin yanina bir sorun olur ?masanın altında duracak modem gponuda duvara ile masanın arkasında kalan boşluğa sabitlwrler heralde

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
gponu aynı odaya koyacak modemin yanina bir sorun olur ?masanın altında duracak modem gponuda duvara ile masanın arkasında kalan boşluğa sabitlwrler heralde
İstediğini yapıyorlar rahat ol bende de gigafiber var gerçi ben elektrik elektronik teknisyeni olduğum için kendi kablomu kendim istediğim yere çektim ama sana da çekerler turknet iyi bu konuda emin olabilirsin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,414
İsim
Olcay akbulut
hocam Gponu istediğiniz yere takıyorlar ancak modem için ekstra bir ethernet kablonuz yoksa kutudan çıkan 1 metrelik ethernet kablosu ile direkt yanına takıyorlar ben g ponu duvara sabitledim modemi de masama aldım öyle daha rahat oldu. Yine de bi sorarsınız

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Onlar her türlü halleder siz sadece yeri gösterin yeter.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
Cdd Baran
İlgilendiği Kategoriler
Politik a Politik
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam Gponu istediğiniz yere takıyorlar ancak modem için ekstra bir ethernet kablonuz yoksa kutudan çıkan 1 metrelik ethernet kablosu ile direkt yanına takıyorlar ben g ponu duvara sabitledim modemi de masama aldım öyle daha rahat oldu. Yine de bi sorarsınız
Onlar her türlü halleder siz sadece yeri gösterin yeter.
İstediğini yapıyorlar rahat ol bende de gigafiber var gerçi ben elektrik elektronik teknisyeni olduğum için kendi kablomu kendim istediğim yere çektim ama sana da çekerler turknet iyi bu konuda emin olabilirsin
merhaba öncelikle tessekurler. şu prizin yanında çektircem kabloyu gponuda kablo fazlalığı olmaması için hemen prizin yanına taktiririm(duvar olması ve masa ile arasında olması bir sıkıntı olur mu)
Modemide duvara sabitler mi bilmiyorum ve zaten arada az boşluk olduğu için masanın altına koyacam ekteki fotadaki gibi sinyali fln azalır mi modemin masanın altında olduğu için odam diğer odalara biraz uzak diyebilirim birazcık tessekurler evde olmiycagim için yarın gelince biraz stres yaptım tesskurler önerilerinizi bekliyorum.
20230321_203550.jpg
20230321_203553.jpg

Serhat-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,263
İsim
Serhat İsmailoğulları
Steam
steamcommunity.com/id/ByOxyGeN
Modem ne kadar yüksekte kalırsa o kadar iyi.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Öncelikle şöyle gpon cihazını o prizin oraya koyarlar duvara Zaten çift taraflı bant ile takıyorlar modemi de oraya koyarlar ama tavsiye etmem çevredeki eşyalar WiFi kalitesini ciddi oranda düşürür Yuksek nokta da olması lazım ve evin ortasında ana uç odada olursa en baştaki oda da çekim kalitesi zayıf olacaktır

Frkndmt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
622
İsim
Furkan Demirtaş
Ben bağlattığımda neden kendisi çekmemişti ki acaba TürkNet'in

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim
Cdd Baran
İlgilendiği Kategoriler
Politik a Politik
Öncelikle şöyle gpon cihazını o prizin oraya koyarlar duvara Zaten çift taraflı bant ile takıyorlar modemi de oraya koyarlar ama tavsiye etmem çevredeki eşyalar WiFi kalitesini ciddi oranda düşürür Yuksek nokta da olması lazım ve evin ortasında ana uç odada olursa en baştaki oda da çekim kalitesi zayıf olacaktır
hocam nereye koyabilirim ki baska modemi

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,276
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Ekler

• IMG_20230217_011241~2.jpg
    IMG_20230217_011241~2.jpg
    1.2 MB · Hit: 32
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,992
İsim