Neler Yeni

Twitch Twicht kara para.

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3

Jnwander

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,237
İsim
Kadir Tunç
Teşekkür ederim hocam, miktar vermesem olur mu? O zamanki 1 aylık maaşımın tamamından biraz daha fazlasıydı diyeyim.
Hesapta o kadar vardı, o kadarını çaldılar. 50.000 TL olsa belki 50.000'ini de çalacaklardı.
Sizin özeliniz hocam isterseniz hiç bir bilgi de vermeye bilirsiniz.
Yine de bilgi için teşekkürler.
İnsanların gecesini gündüzüne katıp çalıştığı parayı bir anda bu kadar kolay hiç edebiliyorlar maalesef işte.
Ama emin olun,belki bu dünya da olmasa bile o paranın hesabı bir gün onlardan çıkacak.

Evil Belief

80+ Platinum
En İyi Cevap
10
Sizin özeliniz hocam isterseniz hiç bir bilgi de vermeye bilirsiniz.
Yine de bilgi için teşekkürler.
İnsanların gecesini gündüzüne katıp çalıştığı parayı bir anda bu kadar kolay hiç edebiliyorlar maalesef işte.
Ama emin olun,belki bu dünya da olmasa bile o paranın hesabı bir gün onlardan çıkacak.
Çok sağ olun hocam, umarım cezasız kalmaz.

Twitter'da gezindikçe kafayı yiyorum. İddialara göre adı sanı duyulmamış şu aşağıdaki tipin eline 9 günde 40.000 dolar'dan fazla para geçmiş.

Resim
Resim

En büyük vurgunu vuranlar (Bu Twitter kullanıcısının iddiasına göre, doğruluğu bilinmiyor):
vurgun1.PNG

vurgun2.PNG

Son düzenleme:

Ckribrahim

Taç
En İyi Cevap
1
  • Başkasına ait bir banka veya kredi kartının izinsiz kullanılması suretiyle yarar sağlama suçunun cezası 3 yıldan 6 yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adli para cezasıdır (TCK md.245/1). Cezası buymuş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

• Başkasına ait bir banka veya kredi kartının izinsiz kullanılması suretiyle yarar sağlama suçunun cezası 3 yıldan 6 yıla kadar hapis ve beşbin güne kadar adli para cezasıdır (TCK md.245/1). Cezası buymuş.
Ek olarak adli para cezasının günlüğü 20-100 TL arasında değişiyormuş.

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
48,899
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ek olarak adli para cezasının günlüğü 20-100 TL arasında değişiyormuş.
Tek suç buysa yırtarlar ki bundan.

somoncum

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,902
İsim
Enver Eryalçın
Severek İzliyoruz takip ediyoruz süreci :)
Biz iftira atıp günaha girmeyelim de boş ver, bari biz başımızı yastığa rahat koyalım. Bırakalım onlar düşünsün ne olacaklarını yaptıkları az suç değil anladılar bu iş mahkeme ardından hapisle sonuçlanacağını en azından neden yaptıklarını insanlara anlatalım bari diyorlar.

Son düzenleme:

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
Arkadaşlar belirli rus sitelerinden 1.6 dolara 1000 bit alabiliyorsunuz hepsi alıp alıp kendine atıyor bu kadar basit sen de yaparsın ben de yaparım.... Cidden zor değil ya hatta site'ye 3D ile ödeme yapıyorsun adamlar 3 gün içinde atacagız diyorlar
Alıntıyı görüntüle
Harika ben 2 dakika kendime bit attıriyim de artık bi bilgisayar alayim.

DeeperWeys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,538
İsim
mustafa öner
Instagram
https://www.instagram.com/deepervlt/
Steam
https://s.team/p/ctbm-pnrc/pttgcgtm
Twitter
DeeperWeys
Discord
deeperweys
Bu yayıncıyı tanımam ama açıklaması bana samimi geldi. Mesela Tecone "çalınan kredi kartı olduğunu sanmıyorum" gibi bir şey diyor. Bu arkadaş ise "kul hakkı yedik, çalınan kredi kartlarıyla kazanç elde ettik, cezam neyse hazırım" diyor. Suçsuz demiyorum kesinlikle ama kıvırmamış, yaptım demiş.
Evet kendisi en sevdiğim yayıncı ama çok üzülüyorum kendisine kariyerini yok etti çok samimi ve iyi biri normalde

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,626
Üyeler
141,321
Son üye
azgin.avrenli
Top Bottom