Neler Yeni

Ucuza monitör nerden alırım?

En İyi Cevap
3

Carl-S

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,129
İsim
s
İlgilendiği Kategoriler
Laptop önerileri ve Telefon önerileri
İkinci el veya Akakçe

ELRODH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
236
İsim
Ahmet Murat ATEŞ
İlgilendiği Kategoriler
Pc teknik sorun-yazılm sorunları-program sorunları-parça önerileri-parça onarım-konsol ve konsol teknik problemleri-kitap-film-müzik önerileri
Instagram
@ahmetmuratates
dün amazon prime'da indirimlerin son günüydü baya güzel fiyatlı indirimler vardı
Mesaj otomatik birleştirildi:

İstersen cuma gününü bekleyip incehesaptan alabilirsin veya itopya'da gaming gen tr'de hafta sonu indirimleri oluyor onlara bakabilirsin

JhanneS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Muhammet Enes
dostum itopya'da indirimler başlayacak 1 gün 20 saate sayaç koymuşlar acelesi yoksa onu bekleyebilirsin.
kanka pc almayı planlyıorumda hangi sitelerden bakmalıymı sence tebilonda bi tane buldum en ucuz olarak diğerleinde aynı sistem 18 19 felan

verctoisgonnaback

80+ Bronze
dediğim gibi indirimleri de bekleyebilirsin belki o bulduğun sistemin daha iyisini daha ucuza yakalayabilirsin, site olarak itopya, sinerji tercihimdir.

tebilon'u hiç duymadığım için önermedim belki diğer arkadaşlar yardımcı olabilir.

JhanneS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
45
İsim
Muhammet Enes
dediğim gibi indirimleri de bekleyebilirsin belki o bulduğun sistemin daha iyisini daha ucuza yakalayabilirsin, site olarak itopya, sinerji tercihimdir.

tebilon'u hiç duymadığım için önermedim belki diğer arkadaşlar yardımcı olabilir.
sistemde bi tık belki dğeişik olabilir ama sinerjide 18 19 k atıyorum inventusta felanda aynı tebilonda 17k oluyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
996,608
Üyeler
157,715
Son üye
emir7e
Top Bottom