Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ÜCRETSİZ 100 ₺ KAZANMAK 🔥🔥

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
CİĞER'İNDEN Mİ BAHSEDİYORSUN !!!
Ha bu arada belki bilmezsin diye söylüyorum. Ageizm ırkçılığın bir türüdür ve tüm dünyada en az ırkçılık kadar kötü karşılanır. Sen ageizm yapmaya devam ettiğin sürece saygı alamayacaksın kimseden. Lütfen yaş üzerinden kimseyi küçümseme veya yüceltme. Ageizm, saplantılı bir davranış biçimidir. Konuma daha fazla yazmazsan sevinirim, arkadaşların haklı eleştirilerine eklemeler yapıyorum ❤️

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,333
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Konuyu dağıtan, gereksiz kavgaya tutuşan kişilere cevap yasağı uygulanmıştır.

Mert Özkaya

𝑅 𝑜 𝓍
80+ Titanium
En İyi Cevap
11
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,783
İsim
Mert Özkaya
Instagram
_mrt_ozky_
Discord
Mert Özkaya #6849
Maalesef.
Onlardan değilsen moderatör bile ses etmiyor.
Geçen yine bu veletler ile tartışmamdan ötürü 5 dakika içerisinde uyarı aldım.
Maalesef sistem bu şekilde yürüyor.
Yabancıysan en ufak hareketin de uyarı alıyorsun fakat sistemin içerisinden birisi olduğun da ne uyarı mı o da ney !!!

Moderatörün kim olduğunu bilmediğim için bir şey diyemiyorum fakat bu kişi yarına kadar buradan uzaklaştırma almaz ise forum da ikilik olduğunu herkes görecek.
Benim yazdıklarımı herkes okusun kimseye hakaret etmedim sadece fikrimi beyan ettim fakat bu insan müsvetdesi bana alenen hakaret etti ve bir kişi bile çıkıp hayırdır sen kendini ne sanıyorsun da herhangi birine hakaret edebilme cürretini kendin de bulabiliyorsun demedi...

Bu yazdığıma bile muhalefet olabileceksen sana cümle bile kuramam ne yazık ki !!!
Daha yaşını bilmediğin insana velet diyorsun. Üstten üstten konuşuyorsunuz, hayırdır ingiltere prensimisiniz beyefendi?
300 mesajın bile yok, 7-8k mesaj yazan foruma vaktini ayıran ve mod olan adama kafa tutuyorsun.
Kimse boş yere ban yemez, eğer ban yiyecek biri varsa üsluptan dolayı o sensin.

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,333
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Konu senin olmasa aynı yasağı alacaktın bu arada, çok uzamış konu.
Doğru, farkındayım uzattım boş yere. Geçen sefer de aynısını yapmıştı bana ve anlamadığım biçimde velet diyip duruyordu. Bir tık saçmalamışım.

dutemo

80+ Gold
En İyi Cevap
3

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16

ProCoup

80+
Hepinize merhabalar arkadaşlar. Bugün Bitci.com sitesinden nasıl 100 TL kazanabileceğinizi anlatacağım :')

Not : sizleri çok bekletmemek için henüz hesabıma onay gelmemesine rağmen, kampanyanın bitme olasılığını hesaba katarak erkenden açtım konuyu. Arkadaşım parayı alabilmişti, ben de alınca konuya ekleyeceğim.

Öncelikle sizlerle kampanya detaylarını paylaşmak istiyorum :
Hesap Onayı Gerçekleştiren Kullanıcılara 100 TL Değerinde Bitcicoin Hediyesi Şartlar ve Koşullar

Kampanya, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kampanyaya katılım, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinde yapılan işlemlere göre olacaktır.
Kampanya 13.10.2021 saat 00:00 itibarıyla başlayacak ve 15.11.2021 12:00:00 itibarıyla sona erecektir. (Türkiye Saati İle GMT+3)
Kampanya süresi boyunca Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturarak hesap onayı gerçekleştiren kullanıcılar 100 TL değerinde Bitcicoin kazanacaktır.
Hediye Bitcicoin'ler, hesap onaylanması işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte cüzdanlara yansıtılacaktır.
Kampanya mevcut ve yeni üyelikleri kapsamaktadır.
Kampanyaya katılım ilk 250.000 kişi ile sınırlıdır.
Katılım için, Bitci.com kullanıcı hesabında belirtilen kişi geçerli sayılacaktır ve hesapta belirtilen bilgiler doğru kabul edilecektir. Hesapta kayıtlı olan bilgilerin doğru olması katılımcının sorumluluğudur.
Kazanılan hediye, kampanyaya katılan Bitci.com hesabında bilgileri bulunan kişiye aittir.

Aynı tarihlerde gerçekleşecek diğer etkinliklerin kazananları arasında olmak, bu kampanyada ödül kazanmaya engel teşkil etmez.

Şimdi nasıl yapacağımıza geçelim :')

Öncelikle isterseniz benim referans kodumla(kesinlikle zorunlu değil) isterseniz başka bir linkten bitci.com'da üye oluyoruz.

üye olduktan sonra ;
Alıntıyı görüntüle

3 çizgiye tıklıyoruz
Alıntıyı görüntüle
Borsa'ya basıyoruz
Alıntıyı görüntüle
İsminizin üstüne basıp onay yöntemi'ne basıyoruz.
Alıntıyı görüntüle
Gerekli belgeleri yüklüyoruz
Belgeler yüklenip hesabınız onaylandıktan sonra 100 tllik bitcicoin geçiyor hesabınıza
Bu coin borsanın kendi coini, aynen binance'ın bnbsi; gate'in gttokeni gibi.
Satıp xrp alın, onu da binance tr hesabınıza yollayıp bankaya çekebilirsiniz.

Xrpnin komisyonu düşük diye bu yolu önerdim.

Direkt bankaya çekiliyor mu bilmiyorum, param gelince deneyeceğim 🤝

Not : 18 yaşından büyük olmanız gerekmekte
Not2: site güvenilir mi size kalmış, araştırın bakın. Mesuliyet almıyorum ama adamlar için 25 milyon TL para değil bilginize(250bin kullanıcı*100 TL)

Not3 : efe bulduk gibi güvendiğim traderler burda alım satım yapıyordu o yüzden ben güveniyorum. Güvenip güvenmemek size kalmış.

Param gelir gelmez konuyu detaylandıracağım. Hızlıca haberinizin olması için hemen açtım konuyu

Telefondan yazdım , hatamız olduysa affola.

Güncelleme 1 : para yattı
UYkum var yarına binance hesabıma alırım.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Direkt hesaba çektim. Değerlendirenleri tebrik ederim.

Parayı aldıktan sonra hesabı silebiliriyormuyuz

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,258
Üyeler